"Сайлау учаскелерін құру туралы" қала әкімінің 2007 жылғы 11 мамырдағы N 28ш шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2011 жылғы 14 ақпандағы N 01 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 наурызда N 8-6-118 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 05.03.2014 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін, жергілікті жағдаяттарды ескере отырып, сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында ШЕШІМ ЕТТІМ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" қала әкімінің 2007 жылғы 11 мамырдағы N 28ш шешімінің (2007 жылғы 16 мамырда Қарағанды облысы Әділет департаменті Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында N 8-6-47 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2007 жылғы 18 мамырдағы N 56 (1464) ресми жарияланған) қосымшасына келесі өзгерістер енгізілсін:
"N 460 сайлау учаскесі" абзацындағы "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – N 1 кәсіптік мектеп)" сөздері "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – Сәтбаев қаласының емханасы)" сөздеріне ауыстырылсын;
"N 471 сайлау учаскесі" абзацындағы "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – N 3 кәсіптік мектебі)" сөздері "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – N 3 кәсіптік лицей)" сөздеріне ауыстырылсын;
"N 472 сайлау учаскесі" абзацындағы "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – N 1 лицей - мектебі)" сөздері "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – N 1 гимназия мектебі)" сөздеріне ауыстырылсын;
"N 473 сайлау учаскесі" абзацындағы "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – N 1 лицей - мектебі)" сөздері "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – N 1 гимназия мектебі)" сөздеріне ауыстырылсын;
"N 481 сайлау учаскесі" абзацындағы "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – "Горняк" мәдениет үйі)" сөздері "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – Жезқазған кентінің N 2 орта мектебі)" сөздеріне ауыстырылсын;
"N 787 сайлау учаскесі" абзацындағы "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – "Горняк" мәдениет үйі)" сөздері "(сайлау учаскесінің орналасқан жері – Жезқазған кентінің N 2 орта мектебі)" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А.С. Нысанбаевқа жүктелсін.

О внесении изменений в решение акима города N 28р от 11 мая 2007 года "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Сатпаев Карагандинской области от 14 февраля 2011 года N 01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев 9 марта 2011 года N 8-6-118. Утратило силу решением акима города Сатпаев Карагандинской области от 5 марта 2014 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Сатпаев Карагандинской области от 05.03.2014 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года для проведения голосования и подсчета голосов, в целях создания максимального удобства для избирателей с учетом местных условий РЕШИЛ:
1. Внести в приложение к решению акима города N 28р от 11 мая 2007 года "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 16 мая 2007 года за N 8-6-47, официально опубликовано 18 мая 2007 года в N 56 (1464) газеты "Шарайна") следующие изменения:
в абзаце "Избирательный участок N 460" слова "(местонахождение избирательной комиссии – профессиональная школа N 1)" заменить словами "(местонахождение избирательной комиссии – Поликлиника города Сатпаев)";
в абзаце "Избирательный участок N 471" слова "(местонахождение избирательной комиссии – профессиональная школа N 3)" заменить словами "(местонахождение избирательной комиссии - Профессиональный лицей N 3)";
в абзаце "Избирательный участок N 472" слова "(местонахождение избирательной комиссии – школа-лицей N 1)" заменить словами "(местонахождение избирательной комиссии – школа-гимназия N 1)";
в абзаце "Избирательный участок N 473" слова "(местонахождение избирательной комиссии – школа-лицей N 1)" заменить словами "(местонахождение избирательной комиссии – школа-гимназия N 1)";
в абзаце "Избирательный участок N 481" слова "(местонахождение избирательной комиссии – Дом культуры "Горняк")" заменить словами "(местонахождение избирательной комиссии – средняя школа N 2 поселка Жезказган)";
в абзаце "Избирательный участок N 787" слова "(местонахождение избирательной комиссии – Дом культуры "Горняк")" заменить словами "(местонахождение избирательной комиссии – средняя школа N 2 поселка Жезказган)".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Нысанбаева А.С.

3. Осы шешім алғаш ресми жариялағаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі                    С.Т. Медебаев

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев                        С.Т. Медебаев