2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы N 1092 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 04 сәуірде N 4267 тіркелді. Қолданылу мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Қызылорда облысы әкімі аппаратының 2012 жылғы 26 маусымдағы N 13-11/2874 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Қызылорда облысы әкімі аппаратының 2012.06.26 N 13-11/2874 хатымен.
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 1163 Жарлығына және "Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 623 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды, сондай-ақ, оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес құрамда облыстық шақыру комиссиясы құрылсын.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі бекітілсін.
3. Аудандар мен Қызылорда қаласының әкімдері 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
4. "Қызылорда облысының мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесі әскери қызметке шақырылғандарды салтанатты жағдайда шығарып салу күндерінде әскерге шақырылған жастар алдында көркем өнерпаздар мен шығармашылық ұжымдардың концерттерін, шақыру кезеңінде "Қызылорда облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттік мекемесі жанындағы облыстық жиын пунктінде әскери-патриоттық тақырыптардағы көркем-суретті және деректі фильмдерді көрсетуді ұйымдастырсын.
5. "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі облыстық шақыру комиссиясы құрамында облыстық медициналық комиссиясын құрсын.

О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление Кызылординского областного акимата от 28 марта 2011 года N 1092. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 апреля 2011 года за N 4267. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарат акима Кызылординской области от 26 июня 2012 года N 13-11/2874)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  (письмо аппарат акима Кызылординской области от 26.06.2012 N 13-11/2874).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 623 "Об утверждении Правил организации и проведения призыва граждан на воинскую службу", акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать областную призывную комиссию для проведения очередного призыва на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву в составе согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акимам районов и города Кызылорды организовать и обеспечить проведение призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года.
4. Государственному учреждению "Управление культуры Кызылординской области" в дни торжественных проводов призывников организовать выступления художественной самодеятельности и творческих коллективов перед призывной молодежью, демонстрацию художественных и документальных фильмов на военно-патриотические темы в период призыва на областном сборном пункте при государственном учреждении "Департамент по делам обороны Кызылординской области".
5. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Кызылординской области" создать в составе областной призывной комиссии областную медицинскую комиссию.

6. "Қызылорда облысының ішкі істер департаменті" (келісім бойынша), "Қызылорда стансасындағы желілік ішкі істер бөлімі" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелеріне көпшілік шоғырланатын орындарда және шақырылғандардың жүру маршруттарында қоғамдық тәртіпті сақтау мақсатында жол полициясы инспекторларын, патрульдік автокөліктердің және полиция нарядтарының қажетті санын бөлу ұсынылсын.
7. "Қызылорда облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялар мен дүлей зілзалдардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы" мемлекеттік мекемесі азаматтардың әскери қызметке шақырылуын жүргізуді ұйымдастыру үшін облыстық жиын пунктін дәрі-дәрмекпен, құрал-жабдықпен, азық-түлікпен және шаруашылық мүлкімен, автомобиль көлігімен, сондай-ақ, байланыс құралдарымен қамтамасыз етсін.
8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                    Б. Қуандықов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының ішкі
істер департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ә. Әбжанов ____________________
2011 жылғы "17" наурыз
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының қорғаныс
істері жөніндегі департаменті"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
К. Саутбеков___________________
2011 жылғы "___" ___________
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда стансасындағы желілік ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қ. Тлеуқабылов__________________
2011 жылғы "17" наурыз
2011 жылғы "28" наурыз N 1092
Қызылорда облысы әкімдігінің
қаулысына 1-қосымша
Облыстық шақыру комиссиясының құрамы
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қызылорда облысы әкімдігінің 2011.10.07 N 152 Қаулысымен.
Саутбеков Қалиолла Нұрланұлы
"Қызылорда облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы (келісім бойынша);
Жылқайдаров Әмірқұл Романқұлұлы
"Қызылорда облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары;
Комиссия мүшелері:
Мұятов Бақыт Жолшыұлы
"Қызылорда облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша);
Искакова Нэлля Набиқызы
"Қызылорда облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттік мекемесінің тәрбие, әлеуметтік және психологиялық жұмыстары бөлімінің аға әскери маманы - психолог (келісім бойынша);
Теңізқұлов Нұрлан Ержанұлы
"Қызылорда облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттік мекемесінің заңгер - кеңесшісі (келісім бойынша);
Ешмуратов Ербол Қуанышович
"Қызылорда облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының көмекшісі - дәрігер (медициналық комиссияның төрағасы) (келісім бойынша);
Жылқыбаева Динара Қадырбергенқызы
"Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік мекемесінің медбикесі, комиссия хатшысы.

6. Рекомендовать государственным учреждениям "Департамент внутренних дел Кызылординской области" (по согласованию), "Линейный отдел внутренних дел на станции Кызылорда" (по согласованию) выделить необходимое количество инспекторов дорожной полиции, патрульного автотранспорта и нарядов полиции в целях поддержания общественного порядка в местах массового сосредоточения и на маршрутах следования призывников.
7. Государственному учреждению "Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Кызылординской области" обеспечить областной призывной сборный пункт медикаментами, инструментарием, продуктами питания и хозяйственным имуществом, автотранспортом, а также средствами связи для организованного проведения призыва.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                  Б. Куандыков
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Кызылординской области"
Абжанов А._________________
"17" марта 2011 года
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного учреждения
"Департамент по делам обороны
Кызылординской области"
Саутбеков К._______________
"___" _________ 2011 года
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного учреждения
"Линейный отдел внутренних дел
на станции Кызылорда"
Тлеукабылов К.______________
"17" марта 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "28" марта 2011 года N 1092
Состав
областной призывной комиссии
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением Кызылординского областного акимата от 07.10.2011 года N 152.
Саутбеков Калиолла Нурланович
начальник государственного учреждения "Департамент по делам обороны Кызылординской области", председатель комиссии (по согласованию);
Жылкайдаров Амиркул Романкулович
начальник государственного учреждения "Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Кызылординской области", заместитель председателя комиссии;
Члены комиссии:
Муятов Бахыт Жолшыевич
заместитель начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Кызылординской области" (по согласованию);
Искакова Нэлля Набиевна
психолог - старший военный специалист отдела воспитательной, социальной и психологической работы государственного учреждения "Департамент по делам обороны Кызылординской области" (по согласованию);
Тенизкулова Нурлан Ержанович
юрисконсульт государственного учреждения "Департамент по делам обороны Кызылординской области"(по согласованию);
Ешмуратов Ербол Куанышович
помощник начальника государственного учреждения "Департамент по делам обороны Кызылординской области" - врач (председатель медицинской комиссии), (по согласованию);
Жылкыбаева Динара Кадырбергенкызы
медицинская сестра государственного учреждения "Областная инфекционная больница", секретарь комиссии.
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылординской области

2011 жылғы "28" наурыз N 1092
Қызылорда облысы әкімдігінің
қаулысына 2-қосымша
АЗАМАТТАРДЫ 2011 ЖЫЛДЫҢ СӘУІР-МАУСЫМЫНДА ЖӘНЕ ҚАЗАН-ЖЕЛТОҚСАНЫНДА ӘСКЕРИ ҚЫЗМЕТКЕ ШАҚЫРУДЫ
ӨТКІЗУ КЕСТЕСІ
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімдер (басқармалар)
СӘУІР
өткізу күндері
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
Арал ауданы
х
х х
х
х
х
Қазалы ауданы
х
х х
х
х
х
Байқоңыр қаласы
х
х х
х
х
х
Қармақшы ауданы
х
х
х
х х
х
Жалағаш ауданы
х
х
х
х х
х
Сырдария ауданы
х
х
х
х х
х
Қызылорда қаласы
х
х
х
х х
х
Шиелі ауданы
х
х
х х
х
х х
Жаңақорған ауданы
х
х
х х
х
х х
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімдер (басқармалар)
МАМЫР
өткізу күндері
3
4
5
6
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
Арал ауданы
х
х
х
х х х
х х х
х х
Қазалы ауданы
х
х
х
х х х
х х х
х х
Байқоңыр қаласы
х
х
х
х х х
х х
х
х х
Қармақшы ауданы
х
х х
х х
х
х
х
х х
Жалағаш ауданы
х
х х
х х
х
х
х
х х
Сырдария ауданы
х
х х
х х
х
х
х
х х
Қызылорда қаласы
х х
х
х х х
х
х
х х х
Шиелі ауданы
х
х х
х х
х х
х
х х
Жаңақорған ауданы
х
х х
х х
х х
х
х х
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімдер (басқармалар)
МАУСЫМ
өткізу күндері
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
Арал ауданы
х
х
х
Қазалы ауданы
х
х
х
Байқоңыр қаласы
х
х
х
Қармақшы ауданы
х
х
х
Жалағаш ауданы
х
х
х
Сырдария ауданы
х
х
х
Қызылорда қаласы
х
х х
х
х х
Шиелі ауданы
х
х
х
Жаңақорған ауданы
х
х
х
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімдер (басқармалар)
ҚАЗАН
өткізу күндері
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
Арал ауданы
х
х
х
х
х
х
Қазалы ауданы
х
х
х
х
х
х
Байқоңыр қаласы
х
х
х
х
х
х
Қармақшы ауданы
х
х
х
х
х
х
Жалағаш ауданы
х
х
х
х
х
х
Сырдария ауданы
х
х
х
х
х
х
х
Қызылорда қаласы
х
х
х
х
х
х
х
х
Шиелі ауданы
х
х
х
х
х
х
Жаңақорған ауданы
х
х
х х
х
х
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімдер (басқармалар)
ҚАРАША
өткізу күндері
1
2
3
4
8
9
10
11
14
15
16
17
18
21
22
23
24
25
28
29
30
Арал ауданы
х
х
х
х
х
х
х
Қазалы ауданы
х
х
х
х
х
х
х
Байқоңыр қаласы
х
х
х
х
х
х
Қармақшы ауданы
х
х
х
х
х
х
Жалағаш ауданы
х
х
х
х
х
х
Сырдария ауданы
х
х
х
х
х
х
Қызылорда қаласы
х
х
х
х
х
х
х
Шиелі ауданы
х
х
х
х
х
х
Жаңақорған ауданы
х
х
х
х
х
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімдер (басқармалар)
ЖЕЛТОҚСАН
өткізу күндері
1
2
5
6
7
8
9
12
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
29
30
Арал ауданы
х
х
Қазалы ауданы
х
х
Байқоңыр қаласы
х
х
х
Қармақшы ауданы
х
х
х
Жалағаш ауданы
х
х
х
Сырдария ауданы
х
х
Қызылорда қаласы
х
х
Шиелі ауданы
х
х
Жаңақорған ауданы
х
х
Ескертпе: Х - облыстық шақыру комиссиясының қабылдау күндері.

от "28" марта 2011 года N 1092
ГРАФИК ПРОВЕДЕНИЯ ПРИЗЫВА ГРАЖДАН НА ВОИНСКУЮ СЛУЖБУ В АПРЕЛЕ-ИЮНЕ И ОКТЯБРЕ-ДЕКАБРЕ 2011 ГОДА
отделы (управления) по делам обороны
АПРЕЛЬ
Дни проведения
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
Аральского района
х
х
х
х
х
х
Казалинского района
х
х
х
х
х
х
города Байконыр
х
х
х
х
х
х
Кармакшинского района
х
х
х
х
х
х
Жалагашского района
х
х
х
х
х
х
Сырдарьинского района
х
х
х
х
х
х
города.Кызылорда
х
х
х
х
х
х
Шиелийского района
х
х
х
х
х
х
х
Жанакорганского района
х
х
х
х
х
х
х
отделы (управления) по делам обороны
МАЙ
Дни проведения
3
4
5
6
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
Аральского района
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Казалинского района
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
города Байконыр
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Кармакшинского района
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Жалагашского района
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Сырдарьинского района
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
города.Кызылорда
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Шиелийского района
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Жанакорганского района
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
отделы (управления) по делам обороны
ИЮНЬ
Дни проведения
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
Аральского района
х
х
х
Казалинского района
х
х
х
города Байконыр
х
х
х
Кармакшинского района
х
х
х
Жалагашского района
х
х
х
Сырдарьинского района
х
х
х
города.Кызылорда
х
х
х
х
х
х
Шиелийского района
х
х
х
Жанакорганского района
х
х
х
отделы (управления) по делам обороны
ОКТЯБРЬ
Дни проведения
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
Аральского района
х
х
х
х
х
х
Казалинского района
х
х
х
х
х
х
города Байконыр
х
х
х
х
х
х
Кармакшинского района
х
х
х
х
х
х
Жалагашского района
х
х
х
х
х
х
Сырдарьинского района
х
х
х
х
х
х
х
х
города Кызылорда
х
х
х
х
х
х
х
х
Шиелийского района
х
х
х
х
х
х
Жанакорганского района
х
х
х
х
х
х
отделы (управления) по делам обороны
НОЯБРЬ
Дни проведения
1
2
3
4
8
9
10
11
14
15
16
17
18
21
22
23
24
25
28
29
30
Аральского района
х
х
х
х
х
х
х
Казалинского района
х
х
х
х
х
х
х
города Байконыр
х
х
х
х
х
х
Кармакшинского района
х
х
х
х
х
х
Жалагашского района
х
х
х
х
х
х
Сырдарьинского района
х
х
х
х
х
х
города Кызылорда
х
х
х
х
х
х
х
Шиелийского района
х
х
х
х
х
х
Жанакорганского района
х
х
х
х
х
отделы (управления) по делам обороны
ДЕКАБРЬ
Дни проведения
1
2
5
6
7
8
9
12
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
29
30
Аральского района
х
х
Казалинского района
х
х
города Байконыр
х
х
х
Кармакшинского района
х
х
х
Жалагашского района
х
х
Сырдарьинского района
х
х
города Кызылорда
х
х
Шиелийского района
х
х
Жанакорганского района
х
х
Примечание: Х - дни приема областной призывной комиссии.