Жекелеген санаттағы азаматтарға біржолғы әлеуметтік төлем беру туралы
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 1072 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 06 мамырда N 10-1-176 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 3547 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012.04.27 N 3547 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 баптың 1 тармағының 14) тармақшасы, 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 56 баптары, 9 баптың 123 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуірдегі N 365 "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы" Заңының 4 бабының 88-1 тармақшаларына сәйкес жекелеген санаттағы азаматтарға біржолғы әлеуметтік төлем беру мақсатында Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қайтыс болған (хабар-ошарсыз кеткен) соғысқа қатысушылардың қайталап некеге отырмаған зайыбына (жұбайына) және концлагердің бұрынғы жасы кәмелетке толмаған тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдерімен марапатталған адамдарға, он алты жасқа дейінгі мүгедек балаларға және он алтыдан он  сегіз жасқа дейінгі бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедек балаларға  үйлерін газдандыруға біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
2. Жекелеген санаттағы азаматтарға біржолғы әлеуметтік төлем 100000 (жүз мың) теңге мөлшерінде берілсін.
3. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бастығы П.Сыздықов) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Н.Жәлиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІНІҢ
МІНДЕТІН АТҚАРУШЫ                        Е.ТӨРАЛИЕВ

Об оказании единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан
Постановление Кызылординского городского акимата от 20 апреля 2011 года N 1072. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 мая 2011 года за N 10-1-176. Утратило силу - постановлением Кызылординского городского акимата от 27 апреля 2012 года N 3547
Сноска. Утратило силу - постановлением Кызылординского городского акимата от 27.04.2012 N 3547.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247 статьи 5,  6 и статьи 9 пунктами 123 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года N 2247 и подпунктами 88-1 статьи 4 Закона Республики Казахстан "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан" от 5 апреля 1999 года N 365 в целях оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь для газификации жилья участникам и инвалидам Великой Отечественной войны,  супруге (супругу) умерших (пропавших без вести) участников войны не вступивших в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, лицам награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, детям-инвалидам до шестнадцати лет, детям-инвалидам с шестнадцати до восемнадцати лет первой, второй, треьей группы.
2. Предоставить разовую социальную помощь отдельным категориям граждан в размере 100000 (сто тысяч) тенге.
3. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" (в лице начальника П.Сыздыков) принять необходимые меры в целях исполнения настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Н.Жалиеву.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
ИСПОЛНЯЮЩИЙ ОБЯЗАННОСТИ
АКИМА ГОРОДА                                 Е.ТУРАЛИЕВ