Ақжарма ауылдық округінің көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда қаласы Ақжарма ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 12 қазандағы N 27 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2011 жылы 15 қарашада N 10-1-193 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы N 148 Заңының 35-бабын, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабы 4) тармақшасын, 2011 жылғы 24 мамырдағы Қызылорда қаласының әкімі жанындағы ономастикалық комиссия отырысының 2/3 ұйғарымы негізінде және Ақжарма ауылдық округі тұрғындарының 2011 жылғы 16 мамырдағы N 1 хаттамасы негізінде ШЕШЕМІН:
1. Сызбалық картаға сай Ақжарма ауылдық округі, Ақжарма ауылында орналасқан көшелерге келесі атаулары берілсін:
Абай Құнанбаев көшесі, Амангелді Иманов көшесі, Кенесары көшесі, Шәкәрім Құдайбердиев көшесі, Мәншук Мәметова көшесі, Әлия Молдағұлова көшесі, Ғани Мұратбаев көшесі, Мұстафа Шоқай көшесі, Тоғай көшесі, Тоғай-1 көшесі, Тоғай-2 көшесі;
2. Сызбалық картаға сай Ақжарма ауылдық округі, Талдыарал ауылында орналасқан көшелерге келесі атаулары берілсін:
Талдыарал көшесі, Төрттам көшесі;
3. Сыбалық картаға сай Ақжарма ауылдық округі, Құбас елді мекенінде орналасқан көшесіне - Құбас көшесі атауы берілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Ақжарма ауылдық округінің әкімі аппаратының бас маманы Ә. Мусабаевқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәтінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
ӘКІМ                                  А. АРЫСТАНОВ

О наименовании улиц аульного округа Акжарма
Решение акима аульного округа Акжарма города Кызылорда от 12 октября 2011 года N 27. Зарегистрировано управлением юстиции города Кызылорда департамента юстиции Кызылординской области 15 ноября 2011 года за N 10-1-193
На основании статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании определения комиссии по ономастике при акиме города Кызылорда N 2/3 от 24 мая 2011 года, согласно протокола N 1 от 16 мая 2011 года схода жителей аульного округа Акжарма РЕШИЛ:
1. Согласно прилагаемой схематической карте улицам села Акжарма, аульного округа Акжарма присвоить следующие наименования:
улица Абая Кунанбаева, улица Амангелды Иманова, улица Кенесары, улица Шакарим Кудайбердиева, улица Маншук Маметовой, улица Алии Молдагуловой, улица Гани Муратбаева, улица Мустафа Шокай, улица Тогай, улица Тогай-1, улица Тогай-2.
2. Согласно схематической карте улицам поселка Талдыарал, аульного округа Акжарма присвоить следующие наименования:
улица Талдыарал, улица Торттам.
3. Согласно схематической карте улице населенного пункта Кубас, аульного округа Акжарма присвоить наименование - улица Кубас.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима аульного округа Акжарма А. Мусабаева.
5. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ                                 А. АРЫСТАНОВ