Аудан әкімінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданының әкімінің 2011 жылғы 09 қыркүйектегі № 4 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 қазанда № 11-3-124 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 15.05.2017 .№ 1 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 - бабына сай ШЕШЕМІН:
1. Аудан әкімінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 18 мамырда № 11-3-119 болып енгізілген, аудандық "Рауан" газетінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 20 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1 - қосымшасында:
№ 180 сайлау учаскесіне қатысты бөлігі тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: "Атамекен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы:Бейнеу селосындағы Б.Майлин көшесіндегі № 81 - 240 үйлер, Қ.Сәтбаев көшесіндегі № 147 - 280 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 139 - 280 үйлер, Балуанияз көшесіндегі № 166 - 280 үйлер, Қ.Тоқсанбайұлы көшесіндегі № 162 - 280 үйлер, Амантұрлы көшесіндегі № 147 - 280 үйлер, Асау батыр көшесіндегі № 143 - 280 үйлер, Қалнияз ақын көшесіндегі № 73 - 120 үйлер, Рзаевтар көшесіндегі № 49 - 150 үйлер, Сүгір Бегендікұлы көшесіндегі № 1 - 100 үйлер және Аманбай Ата, Ш.Шыңғысов, А.Өтеуов, Матай, Қайдақ, Достық, Ынтымақ, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Аспантай, У.Қайралапов, Ә.Жаманбаев, Қ.Жылқыбаев, Тұрыш ата, Қарақоға, Қарағайлы, Шоғы, Қосарқан, Шахан, Уәлі, Сайқұдық, Опорная, Мұрын, Манашы, Айрақты, Жайылған, Дағар, Шаршы, Шүңкілдек, Күйкен, Құсшы, Есенқазақ, Теректі, Лабақ батыр, Бопай ханым, Әбілхайыр хан, Абылайхан көшелеріндегі үйлер.";
шешімнің 2 - қосымшасында:
№ 84 сайлау учаскесі мен № 155 сайлау учаскесіне қатысты бөліктері тиісінше мынадай редакцияларда жазылсын:
"№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: "Үстірт орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы:Бейнеу селосындағы Ахтан Керейұлы көшесіндегі № 1 - 20 үйлер, Ерменбет би көшесіндегі № 1 - 26 үйлер, Тұрманбет батыр көшесіндегі № 1 - 27 үйлер, Ә.Өтеғұлұлы көшесіндегі № 1 - 27 үйлер, Т.Шыршығұлұлы көшесіндегі № 1 - 29 үйлер, Т.Алдашұлы көшесіндегі № 1 - 29 үйлер, Досат көшесіндегі № 101 - 117 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 71 - 85 үйлер, Атағозы батыр көшесіндегі № 51 - 85 үйлер және С.Қилыбаев, Сейфуллин, Барақ батыр, Құлша Тілеуұлы, Жамбыл, Абай, Құрманғазы, Тоқабай Құрмаш, И.Сүйеубаев, Ә.Жангелдин көшелеріндегі үйлер.";
"№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: "Манашы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

О внесении изменении в решение акима района от 26 апреля 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Бейнеуского района Мангистауской области от 09 сентября 2011 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 октября 2011 года № 11-3-124. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15.05. 2017 № 1(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района от 26 апреля 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 18 мая 2011 года под № 11-3-119, опубликовано в районной газете "Рауан" 19 мая 2011 года за № 20) следующие изменение:
в приложений № 1 решения:
часть, касающуюся избирательного участка № 180 изложить соответственно в следующей редакции:
"Избирательный участок № 180
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа Атамекен".
Граница: дома № 81 - 240 на улице Б.Майлина, дома № 147 - 280 на улице К.Сатбаева, дома № 139 - 280 на улице Т.Рыскулова, дома № 166-280 на улице Балуанияза, дома № 162 - 280 на улице К.Токсанбайулы, дома № 147 - 280 на улице Амантурлы, дома № 143 - 280 на улице Асау батыра, дома № 73 - 120 на улице Калнияз акына, дома № 49 - 150 на улице Рзаевых, дома № 1 - 100 на улице Сугир Бегендикулы и дома на улицах Аманбай аты, Ш.Шынгысова, А.Отеуова, Матая, Кайдака, Достыка, Ынтымака, Бирлика, Билеули, Белдеули, Жезди, Аспантая, У.Кайралапова, А.Жаманбаева, К.Жылкыбаева, Турыш аты, Қаракога, Карагайлы, Шогы, Косаркана, Шахана, Уалия, Сайкудыка, Опорная, Мурына, Манашы, Айракты, Жайылгана, Дагара, Шаршы, Шункилдека, Куйкена, Кусшы, Есенказака, Теректи, Лабак батыра, Бопай ханума, Абилхайыр хана, Абылайхана в селе Бейнеу.
в приложений № 2 решения:
части, касающиеся избирательных участков № 84 и избирательного участка № 155 изложить соответственно в следующих редакциях:
"Избирательный участок № 84
Центр: здание государственного учреждения "Устюртская средняя школа".
Граница: дома № 1 - 20 на улице Ахтан Керейулы, дома № 1 - 26 на улице Ерменбет бия, дома № 1 - 27 на улице Турманбет батыра, дома № 1 - 27 на улице А.Отегулулы, дома № 1 - 29 на улице Т.Шыршыгулулы, дома № 1-29 на улице Т.Алдашулы, дома № 101-117 на улице Досата, дома № 71 - 85 на улице М.Ауезова, дома № 51 - 85 на улице Атагозы батыра и дома на улицах С.Килыбаева, Сейфуллина, Барак батыра, Кулша Тилеуулы, Жамбыла, Абая, Курмангазы, Токабай Курмаша, И.Суйеубаева, А.Жангелдина в селе Бейнеу.";
"Избирательный участок № 155
Центр: здание государственного учреждения "Манашинская средняя школа".

Шекарасы: Бейнеу селосындағы Қ.Сәтбаев көшесіндегі № 87 - 146 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 81 - 138 үйлер, Балуанияз көшесіндегі № 41 - 165 үйлер, Қ.Тоқсанбайұлы көшесіндегі № 41-161 үйлер, Амантұрлы батыр көшесіндегі № 41 - 146 үйлер, Асау батыр көшесіндегі № 41 - 142 үйлер, Қалнияз ақын көшесіндегі № 21 - 72 үйлер, Рзаевтар көшесіндегі № 1-48 үйлер, Досат көшесіндегі № 1 - 100 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 1-70 үйлер, Атағозы батыр көшесіндегі № 1 - 50 үйлер, Самалық батыр көшесіндегі үйлер.".
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Әбілшеев
КЕЛІСІЛДІ:
Бейнеу аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
К.Аймағамбет
09 қыркүйек 2011 жыл

Граница: дома № 87 - 146 на улице К.Сатбаева, дома № 81 - 138 на улице Т.Рыскулова, дома № 41-165 на улице Балуанияза, дома № 41 - 161 на улице К.Токсанбайулы, дома № 41 - 146 на улице Амантурлы батыра, дома № 41 - 142 на улице Асау батыра, дома № 21 - 72 на улице Калнияз акына, дома № 1 - 48 на улице Рзаевых, дома № 1 - 100 на улице Досата, дома № 1 - 70 на улице М.Ауезова, дома № 1 - 50 на улице Атагозы батыра и дома на улице Самалык батыра в селе Бейнеу.".
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Абилшеев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
К.Аймагамбет
09 сентября 2011год