Қазақстан Республикасының азаматтарын Денисов ауданының шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 13 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 9-8-190 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 2044 хатымен
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2012.04.05 № 2044 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының  33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. 2012 жылдың қаңтарынан бастап наурызына дейін кезеңде тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын "Қостанай облысы Денисов ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесініңшақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Селолар мен селолық округтердің әкімдері тіркеуге жататын азаматтарға хабарлауды ұйымдастырсын және олардың уақытылы келулерін қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Денисов ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіру және ұстау жөніндегі жұмысты ұйымдастырсын.
4. "Қостанай облысы Денисов ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) "Денисов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен бірге әскери-оқу орындарына кандидаттарды іріктеу жөніндегі нарядты оқу орындарына жеткізсін, бастапқы әскери даярлықтың оқытушы-ұйымдастырушыларын әскери-оқу орындары туралы анықтамалық материалмен қамтамасыз етсін, бұқаралық ақпарат құралдары арқылы әскери-оқу орындарына кандидаттарды іріктеу туралы хабарландыру берсін. Әскери-оқу орындарына түсуіне әскери-кәсіптік бағыттау мақсатымен тіркеу жүргізу мерзімінде әр әскер жасына дейінгілермен жастармен жеке әңгімелесу жүргізсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімнің орынбасары М.Т. Мұратбековқа жүктелсін.
6. осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі                    В. Ионенко
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының Ішкі
істер департаменті
Денисов ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
__________ Т. Ақанов
"Қостанай облысы Денисов
ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ В. Слободюк

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан к призывному участку Денисовского района
Решение акима Денисовского района Костанайской области от 5 декабря 2011 года № 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 30 декабря 2011 года № 9-8-190. Прекратило действие в связи с истечением срока действия - письмо акима Денисовского района Костанайской области от 5 апреля 2012 года № 2044
Сноска. Прекратило действие в связи с истечением срока действия - письмо акима Денисовского района Костанайской области от 05.04.2012 № 2044.
В соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Денисовского района Костанайской области", в период с января по март 2012 года.
2. Акимам сельских округов и сел организовать оповещение граждан, подлежащих приписке и обеспечить их своевременное прибытие.
3. Государственному учреждению "Отдел внутренних дел Денисовского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) организовать работу по розыску и задержанию лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
4. Государственному учреждению "Отдел по делам обороны Денисовского района Костанайской области" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел образования Денисовского района" довести до учебных заведений наряд на отбор кандидатов в военно-учебные заведения, обеспечить преподавателей-организаторов начальной военной подготовки справочным материалом по военно-учебным заведениям, через средства массовой информации дать объявления о начале отбора кандидатов в военно-учебные заведения. Во время приписки провести с каждым допризывником индивидуальные собеседования с целью военно-профессиональной ориентации на поступление в военно-учебные заведения.
5. Контроль за выполнением данного решения возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района                         В. Ионенко
Согласовано:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Денисовского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
____________ Т. Аканов
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Денисовского района
Костанайской области"
____________ В. Слободюк