Мәслихаттың 2010 жылғы 13 қыркүйектегі № 329 "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 470 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 қазанда № 9-14-157 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 14 қазандағы № 247 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 14.11.2014 № 247 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы" 2010 жылғы 13 қыркүйектегі № 329 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-135 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 қазандағы "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген, тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшерінде:
4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындау үшін қажет құжаттарды беру күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде өтініш берушіні тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабардар етеді, не тұрғын үй көмегін тағайындаудан бас тарту жөнінде дәлелденген жауап береді, оның бір данасы өтініш берушіге беріледі.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы               А. Павловский
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________________ В. Панин

О внесении изменения в решение маслихата от 13 сентября 2010 года № 329 "О порядке и размере оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 сентября 2011 года № 470. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 7 октября 2011 года № 9-14-157. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 ноября 2014 года № 247
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 14.11.2014 № 247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О порядке и размере оказания жилищной помощи" от 13 сентября 2010 года № 329 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-135, опубликовано 22 октября 2010 года в газете "Арна") следующее изменение:
в Порядке и размере оказания жилищной помощи, утвержденном указанным решением:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Уполномоченный орган в течение десяти календарных дней с момента предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов, уведомляет заявителя о назначении жилищной помощи, либо дает мотивированный ответ об отказе в назначении жилищной помощи, один экземпляр которого передается заявителю.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        А. Павловский
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ"
акимата Костанайского района
______________________ В. Панин