Науырзым ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 53 қаулысы. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда № 9-16-115 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 64 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 30.03.2021 № 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Науырзым аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе Науырзым ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі
Б. Кеңесбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Науырзым аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ Д. Кубеев
Әкімдіктің
2011 жылғы 18 ақпандағы
№ 53 қаулысына қосымша
Науырзым ауданының аумағында үгіттік баспа
материалдарын орналастыру

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Наурзумского района
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 18 февраля 2011 года № 53. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 22 февраля 2011 года № 9-16-115. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 30 марта 2021 года № 64
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 30.03.2021 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Наурзумской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов на территории Наурзумского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б. Кенесбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Наурзумской районной
избирательной комиссии
___________ Д. Кубеев
Приложение
к постановлению акимата
от 18 февраля 2011 года № 53
Размещение агитационных печатных материалов
на территории Наурзумского района

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 01.04.2014 № 79 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 06.10.2017 № 169 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 06.02.2020 № 29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Елді-мекендер
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
2
3
1
Қарамеңді ауылдық округі
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Докучаев орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Арман" мәдени-демалыс орталығы ғимаратының жанындағы тақта;
"Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
2
Шолақсай ауылы
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Шолақсай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Науырзым ауданы Шолақсай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
3
Қожа ауылы
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Науырзым орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
ауылдық клуб ғимараты жанындағы тақта.
4
Шилі ауылы
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Шилі орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
5
Дәмді ауылы
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Дәмді орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
6
Мереке ауылы
Ауылдық клуб ғимараты жанындағы тақта.
7
Өлеңді ауылы
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің Өлеңді негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
8
Раздольный ауылы
"Науырзым ауданы Раздольный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
9
Буревестник ауылы
"Науырзым ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің Буревестник орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Наурзумского района Костанайской области от 01.04.2014 № 79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлениями акимата Наурзумского района Костанайской области от 06.10.2017 № 169 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 06.02.2020 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Населенные пункты
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
2
3
1
Карамендинский сельский округ
щит у здания государственного учреждения "Докучаевская средняя школа" отдела образования Наурзумского района";
щит у здания культурно-досугового центра "Арман";
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района".
2
село Шолаксай
щит у здания государственного учреждения "Шолаксайская средняя школа" отдела образования Наурзумского района";
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Шолаксай Наурзумского района".
3
село Кожа
щит у здания государственного учреждения "Наурзумская средняя школа" отдела образования Наурзумского района";
щит у здания сельского клуба.
4
село Шили
щит у здания государственного учреждения "Шилинская средняя школа" отдела образования Наурзумского района".
5
село Дамды
щит у здания государственного учреждения "Дамдинская средняя школа" отдела образования Наурзумского района".
6
село Мереке
щит у здания сельского клуба.
7
село Уленды
щит у здания государственного учреждения "Улендинская основная школа отдела образования Наурзумского района".
8
село Раздольное
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Раздольное Наурзумского района".
9
село Буревестник
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Буревестник Наурзумского района";
щит у здания государственного учреждения "Буревестненская средняя школа отдела образования Наурзумского района".