"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы N 909/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 қаңтарда N 12-2-188 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі N 278/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012.04.23 N 278/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Д.А. Дәуітовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2011 жылғы
30 қарашадағы N 909/4 қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы
анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламенттің (бұдан әрі – регламент) 1-қосымшада көрсетілген Ақсу қаласы кент, ауылдар мен селолық округтер әкімдері аппараттары, "Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекетік мекемесі (бұдан әрі - ЖАО), сондай-ақ баламалы негізде Халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі – ХҚКО) арқылы ұсынылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңының  3-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызметті ұсыну туралы ақпарат және регламент Ақсу қаласы әкімдігінің және ХҚКО-ының Интернет-ресурсында, сондай-ақ  осы регламенттің 1-қосымшада көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стенділерде орналастырылған.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 30 ноября 2011 года N 909/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 января 2012 года N 12-2-188. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 23 апреля 2012 года N 278/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 23.04.2012 N 278/3.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Даутова Д.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов
Утвержден
постановлением акимата города
Аксу Павлодарской области
от 30 ноября 2011 года N 909/4
Регламент государственной услуги "Выдача справок
о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел сельского хозяйства города Аксу", аппаратами акимов поселка, сел и сельских округов города Аксу (далее – МИО), а также на альтернативной основе через Центр обслуживания населения (далее – ЦОН), указанными в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 3) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – стандарт).
4. Информация о предоставлении государственной услуги и регламент размещены на Интернет-ресурсе акимата города Аксу и ЦОН, а также на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.

5. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) (бұдан әрі – анықтама) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi тұтынушының регламенттің 10-тармағында белгіленген тиісті құжаттарды тапсырған сәтiнен бастап:
ЖАО-ға өтініш берген кезде:
1) мемлекеттік қызметтер өтініш берілген сәттен бастап ұсынылады;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең көп шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең көп шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
ХҚКО-ға өтініш берген кезде:
1) тұтынушымен тиісті құжаттарды тапсырған сәтітен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі - 2 (екі) күннен аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең көп шекті уақыты - 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең көп шекті уақыты - 10 (он) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетіледі:
1) ЖАО-ға өтініш білдірген кезде - демалыс және мереке күндерін қосыпағанда жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 18-30-ға дейін түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) ХҚКО-ға өтініш білдірген кезде - демалыс және мереке күндерінен қоспағанда жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ға дейін. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы мынадай құжаттарды ұсынады:
ЖАО-ға өтініш жасаған кезде тұтынушы жеке куәлігін ұсына отырып, ауызша түрде өтініш білдіреді;
ХҚКО-на өтініш жасаған кезде:
1) еркін нысандағы өтініш;
2) салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын ұсына отырып, жеке куәлігінің көшірмесі.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы ЖАО-ға ауызша нысанда өтініш жасайды, ХҚКО-на еркін нысанда өтініш береді.
12. ХҚКО-да тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын анықтама беріледі, онда ХҚКО-ның мөртабаны және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылады.
13. Мемлекеттік қызмет тұтынушы жеке өзі келген кезде ұсынылады.
14. Тұтынушыға мемлекеттік қызмет мынадай жағдайларда:

5. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) (далее – справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов определенных пунктом 10 регламента:
при обращении в МИО:
1) государственные услуги предоставляются с момента обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
при обращении в ЦОН:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов потребителем – не более 2 (двух) дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в МИО - в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) при обращении в ЦОН - в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9.00 до 19.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке электронной очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
при обращении в МИО потребитель обращается в устной форме с предоставлением удостоверения личности;
при обращении в ЦОН:
1) заявление в произвольной форме;
2) копию удостоверения личности с представлением оригинала для сверки.
11. Для получения государственной услуги в МИО - потребитель обращается в устной форме, в ЦОН - подает заявление в произвольной форме.
12. В ЦОН потребителю выдается справка, подтверждающая сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в которой содержится штамп ЦОН и дата получения потребителем государственной услуги.
13. Государственная услуга предоставляется при личном посещении потребителя.
14. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в следующих случаях:

1) осы регламенттің 10-тармағында көрсетілген құжаттардың толық емес пакетін ұсынғанда;
2) ЖАО-ының шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекеттер (өзара әрекеттестік) тәртібі
15. Құжаттарды қабылдауды осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО-ның бас мамандары жүргізеді.
16. Тұтынушының мемлекеттік қызметті алуға өтініші жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналында, тұтынушының мнмлекеттік қызметті алатын күні көрстіліп бас маманмен тіркеледі.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық- функционалдық бірліктер (одан әрі - ҚФБ) қатысады,ЖАО-ға өтініш жасаған кезде:
1) бас маман;

1) предоставление неполного пакета документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента;
2) отсутствие данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО.
3. Порядок действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
15. Прием документов проводится главными специалистами МИО, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется главным специалистом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
17. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в МИО:
1) главный специалист;

2) кенттің, ауылдар мен селолық округтердің әкімдері, ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы (бұдан әрі – басшы).
18. ҚФБ іс-әрекетінің реті осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес келтірілген.
19. Іс-әрекеттің және ҚФБ-інің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасына келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
20. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының Заңымен көзделген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру"мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама
беру" мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік
мекемелердің тізімі
р/с N Мемлекеттік мекеменің аталуы Орналасқан мекенжайы Байланыс деректері
1.
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Царев көшесі, 12

2) аким поселка, сел и сельских округов, начальник отдела сельского хозяйства (далее – руководитель).
18. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
20. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную Законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Перечень государственных учреждений, оказывающих
государственную услугу "Выдача справок о
наличии личного подсобного хозяйства"
N п/п Наименование государственного учреждения Адрес месторасположения Контактные данные
1
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, улица Царева, 12

5-05-72
5-02-87
4108605@mail.ru
2.
"Ақсу қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ақсу кенті, Шевченко көшесі, 39
3-00-59
3-02-32
3.
"Ақсу қаласы Алғабас ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Алғабас ауылы, Советов көшесі, 4а
79-6-75
4.
"Ақсу қаласы Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Қалқаман ауылы, Степная көшесі, 15
78-5-00
kalkaman.aksu@mail. ru
5.
"Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Үштерек ауылы, Ленин көшесі, 1
77-4-01
77-2-30
6.
"Ақсу қаласы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Айнакөл селолық округі, Айнакөл ауылы, Центральная  көшесі,23а
70-2-44
7.
"Ақсу қаласы Ақжол селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ақжол селолық округі Ақжол ауылы
71-6-00
71-6-36
8.
"Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Достық селолық округі, Достық ауылы, 1-линия көшесі
4-15-44
4-15-49
9.
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Евгеньевка селолық округі, Евгеньевка ауылы, Гагарина көшесі, 17
74-4-10
seloevgenevka@mail.ru
10.
"Ақсу қаласы Еңбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Еңбек селолық округі, Путь Ильич ауылы, Школьная көшесі
73-6-01
73-5-21
enbek.aksu@mail.ru
11.
"Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Жолқұдық селолық округі, Жолқұдық ауылы
79-5-16
12.
"Ақсу қаласы М.Омаров атындағы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, М.Омаров атындағы селолық округі, М.Омаров атындағы ауыл, Ш.Арғынбаев көшесі, 1
4-11-59
4-10-38
AAOmarovа@mail.ru
13..
"Ақсу қаласы Құркөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Құркөл селолық округі, Құркөл ауылы
4-12-49
4-12-21
14.
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Қызылжар селолық округі, Қызылжар ауылы, Школьная көшесі, 16
7-07-00
15.
"Ақсу қаласы Пограничный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Пограничный селолық округі, Пограничный ауылы, Пограничный көшесі, 7

5-05-72
5-02-87
4108605@mail.ru
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Аксу города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, поселок Аксу, улица Шевченко, 39
3-00-59
3-02-32
3
Государственное учреждение "Аппарат акима села Алгабас города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, село Алгабас, улица Советов, 4а
79-6-75
4
Государственное учреждение "Аппарат акима села Калкаман города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, село Калкаман, улица Степная, 15
78-5-00
kalkaman.aksu@mail.ru
5
Государственное учреждение "Аппарат акима села Уштерек города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, село Уштерек, улица Ленина, 1
77-4-01
77-2-30
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнакольского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, г. Аксу, Айнакольский сельский округ, село Айнаколь, улица Центральная, 23а
70-2-44
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжолского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Акжолский сельский округ, село Акжол
71-6-00
71-6-36
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Достыкский сельский округ, село Достык, улица 1 линия
4-15-44
4-15-49
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Евгеньевский сельский округ, село Евгеньевка, улица Гагарина, 17
74-4-10
seloevgenevka@mail.ru
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Енбекский сельский округ, село Путь Ильича, улица Школьная
73-6-01
73-5-21
enbek.aksu@mail.ru
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Жолкудукский сельский округ, село Жолкудук
79-5-16
12
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа им. М. Омарова города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, сельский округ имени Мамаита Омарова,
село имени Мамаита Омарова,
улица Аргынбаева, 1
4-11-59
4-10-38
AAOmarova@mail.ru
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Куркольского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Куркольский сельский округ, село Курколь
4-12-49
4-12-21
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Кызылжарский сельский округ, село Кызылжар, улица Школьная, 16
7-07-00
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Пограничного сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Пограничный сельский округ, село Пограничник, улица Пограничная, 7

4-19-06
4-17-41
V.Chtraub@mail.ru
16.
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Сарышығанақ селолық округі, Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі,10
4-02-00
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру"мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
1-кесте. Құрылымдық- функционалдық бірліктер
(одан әрі - ҚФБ) іс-әрекетінің сипаттамасы
N Негізгі үдерістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекеттің N (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
ҚФБ атауы
ЖАО-ның бас маманы
ЖАО-ның басшысы
ЖАО-ның бас маманы
2
Іс-әрекеттің (үдеріс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Регламенттің 10-тармағында көретілген  тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу және деректерді шаруашылық кітабынан тексеру
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Анықтаманы немесе ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
3
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешімдер)
Құжаттарды тіркеу
Анықтамаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Орындау мерзімі
10 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттік нөмірі
2 баған
3 баған
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру"мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
ЖАО-ға өтініш білдіргенде
мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы

4-19-06
4-17-41
V.Chtraub@mail.ru
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Сарышыганакский сельский округ, село Сарышыганак, улица Молодежная, 10
4-02-00
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Таблица 1. Описание действий структурно
функциональной единицы (далее – СФЕ)
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Главный специалист МИО
Руководитель МИО
Главный специалист МИО
2
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов, указанных в п. 10 регламента и проверка данных по похозяйственной книге
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе
4
Срок исполнения
Не более 10 минут
Не более 5 минут
Не более 5 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в МИО