Екібастұз қаласы әкімінің шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада N 12-3-307 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2013 жылғы 28 мамырдағы N 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 28.05.2013 N 10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2011 жылғы 8 ақпандағы "Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауы бойынша сайлау учаскелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-285 болып тіркелген, 2011 жылғы 10 ақпанда N 6 "Отарқа" және N 6 "Экибастузское обозрение" газеттерінде жарияланған) N 4 шешіміне  келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 2-қосымшасында:
N 491 Амангелді сайлау учаскесінде "Энергетиков" сөзінен кейінгі "46" сандары алынып тасталсын;
N 499 Западный сайлау учаскесінде "Королев: 74" сөзі мен сандарынан кейін "76, 76/2" сандарымен толықтырылсын;
N 501 Қонаев сайлау учаскесінде "Энергетиков" сөзінен кейінгі "40а" сандары мен әрпі "46" сандарымен ауыстырылсын;
N 515 Трудовой сайлау учаскесінде:
бірінші абзацта "130/20" сандарынан кейін "Мәшһүр Жүсіп 90а" сөздерімен, сандарымен және әрпімен толықтырылсын;
екінші абзацта "Бұхар жырау" сөздерінен кейін "158 а" сандары мен әрпі алынып тасталсын, "Киевская" сөзінен кейінгі "31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40" сандары мен әріптері алынып тасталсын;
N 517 Баянауыл сайлау учаскесінде "Беркімбаев" сөзінен кейінгі "186" сандары алынып тасталсын;
N 532 Сарықамыс сайлау учаскесінде "Сарықамыс ауылдық клубы, телефон 74-27-51" сөздері мен сандары "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектебі, телефон 74-27-53" сөздерімен және сандарымен ауыстырылсын;
N 533 Степной сайлау учаскесінде "Марғұлан орта мектебі" мемлекеттік мекемесі" сөздері "Марғұлан ауылдық клубы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Екібастұз қаласы әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы "Екібастұз қаласының сайлау учаскелерін құру және Екібастұз қаласы әкімінің 2011 жылғы 8 ақпандағы "Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауы бойынша сайлау учаскелері туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-305 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада N 46 "Отарқа" және N 46 "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) N 27 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-қосымшасында:

О внесении изменений и дополнений в решения акима города Экибастуза
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 22 ноября 2011 года N 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 ноября 2011 года N 12-3-307. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 28 мая 2013 года N 10
Сноска. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 28.05.2013 N 10.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение акима города Экибастуза от 8 февраля 2011 года N 4 "Об избирательных участках по выборам Президента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-285, опубликовано 10 февраля 2011 года в газетах "Отарка" N 6 и "Экибастузское обозрение" N 6) следующие изменения и дополнения:
в приложении 2 к решению:
в Амангельдинском избирательном участке N 491 после слова "Энергетиков" цифру "46" исключить;
в Западном избирательном участке N 499 после слова и цифры "Королева 74" дополнить цифрами "76,76/2";
в Кунаевском избирательном участке N 501 после слова "Энергетиков" цифру и букву "40а" заменить цифрой "46";
в Трудовом избирательном участке N 515:
в абзаце первом после цифр "130/20" дополнить словами, цифрой и буквой "Мәшһур Жүсіп 90а";
в абзаце втором после слов "Бухар Жырау" исключить цифру и букву "158 а", после слова "Киевская" исключить цифры и буквы "31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40";
в Баянаульском избирательном участке N 517 после слова "Беркимбаева" исключить цифру "186";
в Сарыкамысском избирательном участке N 532 слова и цифры "Сарыкамысский сельский клуб, телефон 74-27-51" заменить словами и цифрами "Сарыкамысская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза, телефон 74-27-53";
в Степном избирательном участке N 533 слова "государственное учреждение "Маргуланская средняя школа" заменить словами "Маргуланский сельский клуб".
2. Внести в решение акима города Экибастуза от 14 октября 2011 года N 27 "Об образовании избирательных участков города Экибастуза и внесении изменения в решение акима города Экибастуза от 8 февраля 2011 года N 4 "Об избирательных участках по выборам Президента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-305, опубликовано 17 ноября 2011 года в газетах "Отарка" N 46 и "Голос Экибастуза" N 46) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к решению:

N 604 Қарағанды сайлау учаскесінде "Пішембаев 137/1" сөзі мен сандарынан кейін "143" сандарымен толықтырылсын;
N 609 Түркістан сайлау учаскесінде бірінші абзац "Киевская 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40" сөзімен, сандарымен және әріптерімен толықтырылсын, "Беркімбаев 168" сөзі мен сандарынан кейін "169, 169а, 169б, 169в" сандарымен және әріптерімен толықтырылсын, "Беркімбаев 170" сөзі мен сандарынан кейін "171" сандарымен толықтырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысы А.А. Құрмановаға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
КЕЛІСІЛДІ
Екібастұз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Б. Амантаев
2011 жылғы 21 қараша

в Карагандинском избирательном участке N 604 после слова и цифр "Пшембаева 137/1" дополнить цифрой "143";
в Туркестанском избирательном участке N 609 абзац первый дополнить словом, цифрами и буквами "Киевская 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40", после слова и цифры "Беркимбаева 168" дополнить цифрами и буквами "169, 169а, 169б, 169в", после слова и цифры "Беркимбаева 170" дополнить цифрой "171".
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза Курманову А.А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
СОГЛАСОВАНО
Председатель Экибастузской
городской территориальной
избирательной комиссии                     Б. Амантаев
21 ноября 2011 год