Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 422/12 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 03 мамырдағы N 100/5 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 мамырда N 12-11-140 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 16 қарашадағы N 508/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012.11.16 N 508/11 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына сәйкес, азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 422/12 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-101 тіркелген, 2008 жылғы 26 желтоқсандағы  N 52 (7704) "Нива" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Нұсқаулықта:
2-тармақта:
4) тармақшада "0,25 АЕК мөлшерінде" деген сөздер "0,5 АЕК мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшада "0,5 АЕК мөлшерінде" деген сөздер "1 АЕК мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
13) тармақшада "Нива" газетіне жазылуға" сөздері "Заман тынысы" газетіне жазылуға" сөздерімен ауыстырылсын;
24) тармақшада "2009 жылы 70 АЕК мөлшерінде" деген сөздер "2011 жылдан бастап 75 АЕК мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 тармақта 15), 18), 19), 25), 34), 42), 45), 52) тармақшалар алынып тасталсын;
2 тармақ келесі мазмұндағы 57), 58), 59), 60), 61) тармақшалармен толықтырылсын:
"57) аз қамтамасыз етілген отбасылар, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері – сандық спутниктік телерадиоарнаға қосу үшін - 22000 біржолғы материалдық көмек мөлшерінде;
58) төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар аз қамтамасыз етілген көпбалалы отбасылар – балаларын балалар бақшасында ұстауға – 10000 теңге мөлшерінде тоқсан сайын материалдық көмек;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 5 декабря 2008 года N 422/12 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района по решению местных представительных органов"
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 31 мая 2011 года N 12-11-140. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16 ноября 2012 года N 508/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16.11.2012 N 508/11.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района  от 5 декабря 2008 года N 422/12 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района по решению местных представительных органов (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-101, опубликовано в газете "Нива" от 26 декабря 2008 года N 52 (7704)", следующие изменения и дополнения:
в Инструкции, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 2:
в подпункте 4) слова "в размере 0,25 МРП" заменить словами "в размере 0,5 МРП";
в подпункте 5) слова "в размере 0,5 МРП" заменить словами "в размере 1 МРП";
в подпункте 13) слова "на подписку газеты "Нива" заменить словами "на подписку газеты "Заман тынысы"";
в подпункте 24) слова "в 2009 году в размере 70 МРП" заменить словами "с 2011 года в размере 75 МРП";
в пункте 2 исключить подпункты 15), 18), 19), 25), 34), 42), 45), 52);
пункт 2 дополнить подпунктами 57), 58), 59), 60), 61) следующего содержания:
"57) малообеспеченные семьи, участники и инвалиды Великой Отечественной войны - для подключения цифрового спутникового телерадиовещания, - единовременная материальная помощь в размере 22000 тенге;
58) малообеспеченные многодетные семьи, имеющие четверых и более несовершеннолетних детей – на содержание ребенка в детском саду – ежеквартальная материальная помощь в размере 10000 тенге;

59) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері, оларға теңестірілген тұлғалар және Ұлы Отан соғысы жылдары кемінде алты ай жұмыс істеген тұлғалар – Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20-жылдығы шеңберінде Астана қаласына экскурсияға бару үшін – 17 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
60) Ұлы Отан соғысы жылдары кемінде алты ай жұмыс істеген тұлғалар – 9 мамыр – Жеңіс күні мерекесіне орай – 2000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
61) өрт, апат және техногендік құбылыс салдарынан зиян шеккен, кірісі күнкөріс минимумынан аспайтын, аз қамтамасыз етілген отбасылардағы тұлғалар үшін – құрылыс материалдарын алу үшін – 100 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3-тармақтың 1) тармақшасында "56" санынан кейін "57), 58) 59), 60), 61) сандарымен толықтырылсын;
4-тармақтың 2) тармақшасында "56" санынан кейін "57), 58) 59), 60), 61) сандарымен толықтырылсын;
5 тармақ келесі мазмұндағы 33), 34), 35), 36), 37) тармақшалармен толықтырылсын:
"33) 57) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – аз қамтамасыз етілген отбасыларға – табысын ескере отырып ауылдық округтердің тізіміне сәйкес, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері, оларға теңестірілген тұлғалар және Ұлы Отан соғысы жылдары кемінде алты ай жұмыс істеген тұлғалар үшін – табысын ескерусіз зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың аудандық филиалының тізіміне сәйкес;
34) 58) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – осы әлеуметтік көмекке құқылы жеке тұлғаның өтініші, жеке басы куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауылдық округ және ауыл әкімі аппаратының комиссиялары өткізген өтініш иесінің тұрғын үй–тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, күнкөріс минимумынан аспайтын кірісін ескере отырып;
35) 59) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін - табысын ескерусіз зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың аудандық филиалының тізіміне сәйкес;
36) 60) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – табысын ескерусіз зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың аудандық филиалының тізіміне сәйкес;
37) 61) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – осы әлеуметтік көмекке құқылы жеке тұлғаның өтініші, жеке басы куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауылдық округ және ауыл әкімі аппаратының комиссиялары өткізген өтініш иесінің тұрғын үй–тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, күнкөріс минимумынан аспайтын кірісін ескере отырып;
6-тармақ алынып тасталсын;
7-тармақта "56" санынан кейін "57), 58), 59), 60), 61)" сандарымен толықтырылсын.

59) участники и инвалиды Великой Отечественной войны, лица, приравненные к ним и лица, проработавшие не менее шести месяцев в годы Великой Отечественной войны – для экскурсии в город Астану в рамках празднования 20-летия независимости Республики Казахстан – единовременная материальная помощь в размере 17 МРП;
60) лица, проработавшие не менее шести месяцев в годы Великой Отечественной войны – к празднованию Дня Победы 9 Мая – единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
61) лица из малообеспеченных семей, пострадавшие вследствие пожара, стихийных и техногенных явлений, доход в которых не превышает прожиточного минимума - на приобретение строительных материалов - единовременная материальная помощь в размере 100 МРП;
в подпункте 1) пункта 3 после цифр "56" дополнить цифрами "57), 58), 59), 60), 61)";
в подпункте 2) пункта 4 после цифр "56" дополнить цифрами "57), 58), 59), 60), 61)";
пункт 5 дополнить подпунктами 33), 34), 35), 36), 37) следующего содержания:
"33) для категорий, указанных в подпункте 57) - для малообеспеченных семей - согласно списка сельских округов и сел с учетом дохода, для участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных к ним и лиц, проработавших не менее шести месяцев в годы Великой Отечественной войны – согласно списка районного филиала Государственного центра по выплате пенсий, без учета дохода;
34) для категории, указанной в подпункте 58) - заявление лица, имеющего право на данную социальную помощь, копия документа, удостоверяющего личность получателя, копия РНН, копия книги регистрации граждан, акт обследования жилищно-бытовых условий заявителя, проведенный комиссией аппарата акима сельских округов и сел, с учетом дохода, не превышающим размера прожиточного минимума;
35) для категорий, указанных в подпункте 59) - согласно списка районного филиала Государственного центра по выплате пенсий, без учета дохода;
36) для категории, указанной в подпункте 60) - согласно списка районного филиала Государственного центра по выплате пенсий, без учета дохода;
37) для категории, указанной в подпункте 61) - заявление лица, имеющего право на данную социальную помощь, копия документа, удостоверяющего личность получателя, копия РНН, копия книги регистрации граждан, акт обследования жилищно-бытовых условий заявителя, проведенный комиссией аппарата акима сельских округов и сел, с учетом дохода, не превышающим размера прожиточного минимума;
пункт 6 исключить;
в пункте 7 после цифр "56" дополнить цифрами "57), 58), 59), 60), 61)".

2. Әлеуметтік төлемдерді қаржыландыру 2011 жылға арналған аудандық бюджет шеңберінде жүзеге асырылады.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он календарлық күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтарда пайда болған құқықтық қатынастарға пайданалады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.А. Әбиевке жүктелсін.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов

2. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках районного бюджета на 2011 год.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по селу Абиева Б.А.
Аким района                                Т. Бастенов