Шал ақын ауданы аумағында тізімге алу жылы он жеті жасқа толатын, сонымен қатар бұдан бұрын шақыру учаскесінде тізімге алынбаған үлкен жастардағы Қазақстан Республикасы ер азаматтарының тізімге алынуын ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы N 32 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 13-14-139 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 5 қыркүйектегі N 2.13-03-13/589 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімі аппаратының 2012.09.05 N 2.13-03-13/589 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабы 2-тармағына және «Әскери міндет және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабына сәйкес, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында Шал ақын ауданы аумағында тізімге алу жылы он жеті жасқа толатын, сонымен қатар бұдан бұрын шақыру учаскесінде тізімге алынбаған үлкен жастардағы Қазақстан Республикасы ер азаматтарының тізімге алынуы ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелер жөніндегі аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Тінеев
«Келісілді»
Шал ақын ауданы қорғаныс істері
жөніндегі бөлім бастығының уақытша
міндетін атқарушы                          Қ. Ысқақов

Об организации и обеспечении на территории района Шал акына приписки граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет и старших возрастов, не прошедших приписку к призывному участку ранее
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2011 года N 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 декабря 2011 года N 13-14-139. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 5 сентября 2012 года N 2.13-03-13/589)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 05.09.2012 N 2.13-03-13/589)
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» и статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить на территории района Шал акына в январе–марте 2012 года приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также старших возрастов, ранее не прошедших приписку к призывному участку.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Тнеев
«Согласовано»
Временно исполняющий обязанности
начальника отдела по делам обороны
района Шал акына                           К. Искаков