2012 жылға халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 1571 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 қаңтарда N 14-1-151 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімі аппаратының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 6/12-494 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің аппаратының 01.02.2013 № 6/12-494 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5,  7 баптарына сәйкес, Шымкент қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
2. Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесіне Шымкент қаласының аумағында тұратын келесі тұлғалар кіреді:
1) ұзақ (он екі айдан аса) жұмыс істемеген адамдар;
2) елу жастан асқан тұлғалар;
3) алған мамандығы бойынша еңбек өтілі мен тәжірибесі жоқ, 21 жастан 29 жас аралығындағы жұмыс істемейтін жастар;
4) уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби оқуды аяқтаған тұлғалар;
5) кәсіби және техникалық, сондай-ақ орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдардың түлектері;
6) жұмыссыз әйелдер;
7) өз бетінше жұмыспен айналысушылар.
3. «Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу шаралар көздесін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.М. Нарымбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Жетпісбаев

Об определении целевых групп населения на 2012 год
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 30 декабря 2011 года N 1571. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 13 января 2012 года N 14-1-151. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 6/12-494)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 6/12-494).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц на 2012 год, относящихся к целевым группам.
2. К дополнительному перечню лиц входят следующие лица, проживающие на территории города Шымкента:
1) лица длительно (более двенадцати месяцев) незанятые;
2) лица старше пятидесяти лет;
3) незанятая молодежь в возрасте от 21 года до 29 лет, не имеющая стажа и опыта работы по полученной профессии;
4) лица, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа;
5) выпускники организаций профессионального и технического, а также послесреднего образования;
6) безработные женщины;
7) самозанятые.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Шымкента» предусмотреть меры по содействию занятости целевых группам населения.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нарымбетова Б.М.
Аким города                                А.Жетписбаев