Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарынан квота белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы N 50 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 наурызда N 14-2-105 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы N 13 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы   әкімдігінің 2012.01.16 N 13 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5 және 5-6 тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарда бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау, оларды жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарда бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Қ.Сыдықов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 18 февраля 2011 года N 50. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 4 марта 2011 года N 14-2-105. Утратило силу - постановлением Арысского городского акимата Южно-Казахстанской области от 16 января 2012 года N 13
Утратило силу - постановлением Арысского городского акимата Южно-Казахстанской области от 16.01.2012 N 13.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить в городе Арыс квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, в размере один процент от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города                                К.Сыдыков