Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы № 773 "Азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 2166 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 14-7-156 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 708 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық әкімдігінің 2012.02.20 № 708 хатымен.
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 1923-баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137-баптарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы № 773 «Азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-7-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірде «Мақтаарал» газетінің 19 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының 2-тармағында:
«Бекенов Ералы Сәдуұлы – Мақтаарал аудандық ішкі істер басқармасы қоғамдық қауіпсіздік бөлімі бастығының орынбасары (келісімі бойынша)» деген сөздер «Жайлыбаев Сакен – Мақтаарал аудандық ішкі істер басқармасы бастығының орынбасары (келісімі бойынша)» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Байжанов Бораш – Мырзакент емханасының терапевт дәрігері, медициналық сараптау комиссиясының төрағасы (келісімі бойынша)» деген сөздер «Мырзалиев Бауыржан – Атакент емханасының оташы дәрігері, медициналық комиссиясының төрағасы (келісімі бойынша)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б.Қалжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.Тұрбеков
Мақтаарал ауданы әкімдігінің 14.12.2011 жылғы № 2166 «Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы № 773 «Азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысына келісім парағы
КЕЛІСІЛДІ:
Мақтаарал аудандық ішкі
істер басқармасы
бастығының орынбасары
14 желтоқсан 2011 жыл                      Жайлыбаев Сәкен
Атакент емханасының
оташы дәрігері
14 желтоқсан 2011 жыл                      Мырзалиев Бауыржан

О внесении изменений в постановление акимата района от 28 марта 2011 года № 773 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2011 года № 2166. Зарегистрировано Управлением юстиции Мактааральского района Южно-Казахстанской области 23 декабря 2011 года № 14-7-156. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2012 года № 708)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 20.02.2012 № 708).
В соответствии со статьями 1923 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» и статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата района от 28 марта 2011 года № 773 «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-7-141, опубликовано 29 апреля 2011 года в номере 19 газеты «Мактаарал») внести следующие изменения:
в пункте 2 указанного постановления:
слова «Бекенов Ералы Садуович - заместитель начальника отдела общественной безопасности Мактааральского районного управления внутренних дел (по согласованию)» заменить словами «Жайлыбаев Сакен – заместитель начальника управления внутренних дел Мактааральского района (по согласованию)»;
слова «Байжанов Бораш – врач- терапевт поликлиники Мырзакент, председатель медицинско-экспертной комиссии (по согласованию)» заменить словами «Мырзалиев Бауыржан – врач-хирург поликлиники Атакент, председатель медицинской комиссии (по согласованию)»;
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б.Калжанова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С.Турбеков
Лист согласования к постановлению Мактааральского районного акимата от 14.12.2011 года № 2166 «О внесений изменении в постановление акимата Мактааральского района от 28 марта 2011 года № 773 «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года»
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель начальника управления
внутренних дел Мактааральского района
14 декабря 2011 года                       Жайлыбаев Сакен
Врач-хирург поликлиники Атакент
14 декабря 2011 года                       Мырзалиев Бауыржан