Батыс Қазақстан облысының Ақжайық және Зеленов аудандарының кейбір елді мекендерін тарату туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 17 қаулысы және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 30 мамырдағы N 32-3 шешімі. Батыс Қазақстан облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 маусымда N 3062 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес және Ақжайық аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 10 тамыздағы N 24-2 және Ақжайық аудандық мәслихатының 2010 жылғы 7 шілдедегі N 202 "Ақжайық ауданының кейбір елді мекендерін тарату және есепті деректерден шығару туралы" бірлескен қаулы және шешімі негізінде, сонымен қатар Зеленов аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 3 наурыздағы N 107 және Зеленов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 21-5 "Зеленов ауданының кейбір елді мекендерін тарату мен олардың бағыныстылығын өзгерту туралы" бірлескен қаулы және шешімі негізінде облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облысының Ақжайық және Зеленов аудандарының кейбір елді мекендері қосымшаға сәйкес таратылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың ұйымдастыру, құқық мәселелері және мәдени саясат бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы және шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                 Сессия төрағасы
Б. Ізмұхамбетов             М. Құлшар
Облыстық мәслихат хатшысы
М. Құлшар
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2011 жылғы 26 қаңтардағы
N 17 қаулысы мен
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 30 мамырдағы
N 32-3 шешіміне
қосымша
Батыс Қазақстан облысының
Ақжайық және Зеленов аудандары бойынша
таратылатын кейбір елді мекендер тізімі
Ақжайық ауданы бойынша:
Есенсай ауылдық округіне қарасты "Ақшкол" ауылы;
Жамбыл ауылдық округіне қарасты "Бұлан"ауылы;
Қабыршақты ауылдық округіне қарасты "Үшқұдық" ауылы;
Зеленов ауданы бойынша:
Дариян ауылдық округіне қарасты "Галицин" ауылы;
Железнов ауылдық округіне қарасты "Соколовка"ауылы;
Зеленый ауылдық округіне қарасты "Асерчев" ауылы;
Краснов ауылдық округіне қарасты "Щучкин" ауылы;
Мичурин ауылдық округіне қарасты "Абай" ауылы;
Мичурин ауылдық округіне қарасты "Садовое" ауылы;
Первосовет ауылдық округіне қарасты "Белоглинка" ауылы;
Рубежин ауылдық округіне қарасты "Чулпан" ауылы.

Об упразднении некоторых населенных пунктов Акжаикского и Зеленовского районов Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 января 2011 года N 17 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2011 года N 32-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 июня 2011 года N 3062.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" на основании совместного постановления акимата Акжаикского района от 10 августа 2010 года N 24-2 и решения Акжаикского районного маслихата от 7 июля 2010 года N 202 "Об упразднении и исключении из учетных данных некоторых населенных пунктов Акжаикского района Западно-Казахстанской области", а также совместного постановления акимата Зеленовского района от 3 марта 2010 года N 107 и решения Зеленовского районного маслихата от 31 марта 2010 года N 21-5 "Об упразднении и изменении подчиненности некоторых населенных пунктов Зеленовского района Западно-Казахстанской области" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить некоторые населенные пункты Акжаикского и Зеленовского районов Западно-Казахстанской области согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по организационным, правовым вопросам и культурной политике.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области           Председатель сессии
Б. Измухамбетов        М. Құлшар
Секретарь областного
маслихата
М. Құлшар
Приложение
к постановлению
Западно-Казахстанского
областного акимата
от 26 января 2011 года N 17
и решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 30 мая 2011 года N 32-3
Перечень некоторых населенных пунктов
по Акжаикскому и Зеленовскому районам
Западно-Казахстанской области
подлежащих упразднению по
Акжаикскому району:
по Есенсайскому сельскому округу село "Ақшкол";
по Жамбылскому сельскому округу село "Бұлан";
по Кабыршактинскому сельскому окургу село "Үшкұдық";
по Зеленовскому району:
по Дарьинскому сельскому округу село "Галицин";
по Железновскому сельскому округу село "Соколовка";
по Зеленому сельскому округу село "Асерчев";
по Красновскому сельскому округу село "Щучкин";
по Мичуринскому сельскому округу село "Абай";
по Мичуринскому сельскому округу село "Садовое";
по Первосоветскому сельскому округу село "Белоглинка";
по Рубежинскому сельскому округу село "Чулпан".