Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің Комсомол қызтағы аумағына карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 тамыздағы N 162 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 тамызда N 7-6-127 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 14.09.2011 № 190 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа алып, Жәнібек ауданының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2011 жылғы 9 тамыздағы N 529 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің Комсомол қыстағы аумағына ірі қара малының арасында сібір жарасы ауруының шығуына байланысты карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. "Жәнібек ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің меңгерушісі А. Қаратаевқа, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жәнібек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бастығы А. Телағысов (келісім бойынша), "Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жәнібек ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Т. Ерғалиевке (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті "Жәнібек ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы Н. Мұстаевқа (келісім бойынша) қыстақ тұрғындары мен ауыл шаруашылық жануарларының арасында аса қауіпті індеттің таралуын алдын алу мақсатында өз құзыреттері шегінде қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 9 тамызынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории зимовки Комсомол Таловского сельского округа Жанибекского района
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 15 августа 2011 года N 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 августа 2011 года N 7-6-127. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2011 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 14.09.2011 № 190
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления от 9 августа 2011 года N 529 главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жанибекского района и с целью уничтожения очага инфекционной болезни животных акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории зимовки Комсомол Таловского сельского округа Жанибекского района, в связи возникновением заболевания сибирской язвы среди крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать заведующему государственного учреждения "Жанибекский районный отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии" А. Каратаеву, начальнику государственного учреждения "Жанибекская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" А. Телагисову (по согласованию), начальнику государственного учреждения "Отдел внутренних дел Жанибекского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" Т. Ергалиеву (по согласованию), начальнику государственного учреждения "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жанибекскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора министерства здравохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" Н. Мустаеву (по согласованию) в целях предотвращения распространения особо опасных заболеваний среди жителей зимовки и сельскохозяйственных животных в пределах своей компетенции принять необходимые меры.
3. Данное постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникщие с 9 августа 2011 года.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Менеевке жүктелсін.
Аудан әкімі                      Р. Өтешев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция
комитетінің Жәнібек аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________А. Телағысов
16.08.2011 ж.
"Батыс Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Жәнібек ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Т. Ерғалиев
16.08.2011 ж.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау Министрлігі
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
Комитетінің Батыс Қазақстан
облысы бойынша департаменті
"Жәнібек ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Н. Мұстаев
16.08.2011 ж.

4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района К. Менеева.
Аким района                      Р. Утешев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Жанибекская
районная территориальная
инспекция Комитета
государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_____________А. Телагисов
16.08.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Жанибекского района
Депертамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области"
_____________Т. Ергалиев
16.08.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Жанибекскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области"
_____________Н. Мустаев
16.08.2011 г.