Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 220 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда № 7-9-110 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2012.02.06 № 32 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратөбе аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауында және Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауында барлық кандидаттар үшін үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Өмірзақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Н. Қарағойшин
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратөбе аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Х. Есжан
21.12.2011 ж.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 220 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі
депутаттарының кезектен тыс сайлауында
және Қазақстан Республикасы мәслихаттары
депутаттарының кезекті сайлауында барлық
кандидаттар үшін үгіттiк баспа
материалдарын орналастыру үшiн
орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру орны
1.
Қоржын ауылы
Аққозы орта жалпы білім беретін мектеп ғимаратының алды
2.
Қосбаз ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
3.
Аққозы ауылы
Ауылдық орталық алаң
4.
Бесоба ауылы
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды
5.
Егіндікөл ауылы
Егіндікөл орта жалпы білім беретін мектеп ғимаратының алды мен ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алды
6.
Жусандыой ауылы
Мұхит көшесінде орналасқан ауылдық округ әкімі аппаратаның әкімшілік ғимаратының алды мен ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алды
7.
Ханкөл ауылы
"Казпошта" бөлімшесі ғимаратының алды мен ауылдық клуб ғимаратының алды
8.
Ақтай ауылы
Қаракөл орта жалпы білім беретін мектеп ғимаратының алды мен ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алды
9.
Алакөл ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
10.
Қоскөл ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
11.
Қаратөбе ауылы
Аудандық мәдениет үйі ғимаратының алды
12.
Қоскөл ауылы
Қоскөл орта жалпы білім беретін мектеп ғимаратының алды
13.
Шалғын ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
14.
Қарақамыс ауылы
Б. Қаратаев атындағы орта жалпы білім беретін мектеп ғимаратының алды
15.
Сәуле ауылы
Жақсыбай негізгі жалпы білім беретін мектеп ғимаратының алды
16.
Сулыкөл ауылы
"Казпошта" бөлімшесі ғимаратының алды мен Ж. Жабаев көшесінде орналасқан орталық алаң
17.
Үшана ауылы
"Казпошта" бөлімшесі ғимаратының алды
18.
Төлен ауылы
Төлен негізгі жалпы білім беретін мектеп ғимаратының алды
19.
Темірбек ауылы
Темірбек бастауыш мектеп ғимаратының алды
20.
Шөптікөл ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
21.
Үшағаш ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
22.
Соналы ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2011 года № 7-9-110. Утратило силу - постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 6 февраля 2012 года № 32
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 06.02.2012 № 32
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Каратобинской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов во внеочередных выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан и очередных выборах депутатов маслихатов Республики Казахстан согласно приложению.
2. Акимам аульных округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Умирзакову.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Н. Карагойшин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Каратобинской
районной территориальной
избирательной комиссии
_____________Х. Есжан
21.12.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата района
от 21 декабря 2011 года № 220
Места
для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов
во внеочередных выборах депутатов
Мажилиса Парламента Республики Казахстан
и очередных выборах депутатов
маслихатов Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
село Коржын
Перед зданием Аккозинская общеобразовательной средней школы
2.
село Косбаз
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
3.
село Аккоза
Центральная площадь
4.
село Бесоба
Перед зданием сельского клуба
5.
село Егиндикуль
Перед зданием Егиндикульская общеобразовательной средней школы и перед зданием сельской врачебной амбулаторий
6.
село Жусандой
Перед зданием аппарата акима сельского округа и перед зданием сельской врачебной амбулаторий
7.
село Ханкуль
Перед зданием "Казпочта" и перед зданием сельского клуба
8.
село Актай
Перед зданием Каракульская общеобразовательной средней школы
9.
село Алакуль
Перед зданием сельского клуба
10.
село Коскуль
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
11.
село Каратоба
Перед зданием районного Дома культуры
12.
село Коскуль
Перед зданием Коскульская общеобразовательной средней школы
13.
село Шалгын
Перед зданием сельского клуба
14.
село Каракамыс
Перед зданием Коскульская общеобразовательной средней школа имена Б. Каратаева
15.
село Сауле
Перед зданием Жаксыбайская общеобразовательной основная школа
16.
село Сулыкуль
Перед зданием "Казпочта" и центральная площадь расположенный по улице Ж. Жабаева
17.
село Ушана
Перед зданием "Казпочта"
18.
село Тулен
Перед зданием Туленская общеобразовательной основная школа
19.
село Темирбек
Перед зданием Темирбекская начальная школа
20.
село Шоптыкуль
Перед зданием сельского клуба
21.
село Ушагаш
Перед зданием сельского клуба
22.
село Соналы
Перед зданием сельского клуба