Қарашығанақ мұнайгаз конденсаты кен орны мұнайын экспорттауды кедендік декларациялаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 294 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 25 маусымда № 7750 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 914 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 24.09.2020 № 914 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Кеден одағы Кеден кодексінің 372-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 1525 қаулысымен мақұлданған Қарашығанақ жобасы бойынша реттеу туралы келісім ережелеріне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Құбыржол көлігімен өткізілетін және Атырау облысы арқылы экспортталатын Қарашығанақ мұнайгаз конденсаты кен орны мұнайгаз шикізатын кедендік декларациялау орны ретінде Орал қаласы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап он күндік мерзімде бұйрықты тиісті аумақтық кеден органдарының назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі Д.Е. Ерғожинге жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш ресми жариялған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 14 желтоқсанда туындаған қатынастарға таратылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Жәмішев

О некоторых вопросах таможенного декларирования экспорта нефти Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 июня 2012 года № 294. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2012 года № 7750. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 24 сентября 2020 года № 914 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 24.09.2020 № 914 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 372 Таможенного кодекса Таможенного союза, положениями Соглашения об урегулировании по Карачаганакскому проекту, одобренного постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2011 года № 1525, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить город Уральск в качестве места таможенного декларирования экспорта нефтегазового сырья Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения, перемещаемого трубопроводным транспортом и экспортируемого через Атыраускую область.
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, довести приказ до сведения соответствующих территориальных таможенных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра финансов Республики Казахстан Ергожина Д.Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 14 декабря 2011 года.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Жамишев