"Халықтың нысаналы топтарын және 2012 жылы оларды жұмыспен қамту мен әлеуметтік қорғалуына көмек көрсету жөніндегі шараларды белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 158-115 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 мамырдағы № 158-611 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 730 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 158-40 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2013.01.09 № 158-40 Қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
«Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне пробация қызметi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 15 ақпандағы Заңы 1-бабы 10-тармағының 1) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 5-бабының 2-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықтың нысаналы топтарын және 2012 жылы оларды жұмыспен қамту мен әлеуметтік қорғалуына көмек көрсету жөніндегі шараларды белгілеу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 158-115 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 715 болып тіркелген, 2012 жылғы 3 наурыздағы № 26 «Астана ақшамы», 2012 жылғы 3 наурыздағы № 26 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 1-тармағы 18) тармақшамен мына мазмұнда толықтырылсын:
«18) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдарға.».
2. «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкiм                                       И. Тасмағамбетов

О внесении дополнения в постановление акимата города Астаны от 1 февраля 2012 года № 158-115 "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2012 году"
Постановление акимата города Астаны от 23 мая 2012 года № 158-611. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 июня 2012 года № 730. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 9 января 2013 года № 158-40
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 09.01.2013 № 158-40 (вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 10 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам службы пробации», пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 1 февраля 2012 года № 158-115 «Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2012 году» (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 715, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 3 марта 2012 года № 26, «Вечерняя Астана» от 3 марта 2012 года № 26) следующее дополнение:
пункт 1 вышеуказанного постановления дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
«18) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.».
2. Государственному учреждению «Управление занятости и социальных программ города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов