Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 4С-39-4 "Астрахан ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 қазандағы № 5С-9-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қарашада № 3480 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 мамырдағы № 5С-16-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 17.05.2013 № 5С-16-4 (қол қойған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Астрахан ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 15 қарашадағы № 4С-39-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-159 тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағының 1) тармақшасында:
7 азатжол жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қарттар Күніне орай: зейнеткерлерге, ең төмен мөлшерде зейнетақы алатын, сондай-ақ ең төменгі зейнетақыдан да төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге екі мың теңге мөлшерінде;";
9 азатжол жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға үш мың теңге мөлшерінде;".
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының сессия төрайымы В.Быстрицкая
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы В.Собеский
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 15 ноября 2011 года № 4С-39-4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Астраханского района"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 8 октября 2012 года № 5С-9-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 ноября 2012 года № 3480. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 17 мая 2013 года № 5С-16-4
Сноска. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 17.05.2013 № 5С-16-4 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Астраханского района" от 15 ноября 2011 года № 4С-39-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-159, опубликовано 22 декабря 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
абзац 7 изложить в новой редакции:
"Ко Дню пожилых: пенсионерам, получающим минимальную пенсию, а также пенсионерам, получающим пенсию ниже размера минимальной пенсии, в размере двух тысяч тенге;";
абзац 9 изложить в новой редакции:
"Детям инвалидам до 18 лет в размере трех тысяч тенге;".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Астраханского районного маслихата В.Быстрицкая
Секретарь Астраханского районного маслихата В.Собеский
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов