Ерейментау ауданының аумағында қызметiн жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн бiрыңғай тiркелген салық ставкаларын белгiлеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 5С-9/4-12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 3597 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 6С-20/2-18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 6С-20/2-18 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Кодексiнiң 422 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Ерейментау ауданының аумағында қызметiн жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн айына салық салу объектiсiнiң бiрлiгiне бiрыңғай тiркелген ставкалары қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
Ерейментау аудандық мәслихатының "Қызметiн Ерейментау ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн бiрыңғай тiркелген салық ставкаларын белгiлеу туралы" 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С-13/4-09 (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеудiң тiзiлiмiнде № 1-9-113 болып тiркелген, 2009 жылғы 18 наурыздағы аудандық "Ереймен" газетiнде, 2009 жылғы 18 наурыздағы аудандық "Ерейментау" газетiнде жарияланған) шешімі;
Ерейментау аудандық мәслихатының "Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С-13/4-09 "Қызметiн Ерейментау ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн бiрыңғай тiркелген салық ставкаларын белгiлеу туралы" шешiмiне толықтыру енгiзу туралы" 2010 жылғы 21 шiлдедегi № 4C-26/4-10 (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеудiң тiзiлiмiнде № 1-9-157 болып тiркелген, 2010 жылғы 28 тамыздағы аудандық "Ереймен" газетiнде, 2010 жылғы 28 тамыздағы аудандық "Ерейментау" газетiнде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Н.Мандаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі А.Қалжанов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
Ерейментау ауданы бойынша
Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Т.Ахметуллин
Ерейментау аудандық мәслихатының

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ерейментауского района
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2012 года № 5С-9/4-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2013 года № 3597. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 января 2018 года № 6С-20/2-18
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24.01.2018 № 6С-20/2-18 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ерейментауского района на единицу объекта налогообложения в месяц согласно приложению.
2. Признать утратившими силу следующие решения:
решение Ерейментауского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ерейментауского района" от 30 января 2009 № 4С-13/4-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-113, опубликовано 18 марта 2009 года в районной газете "Ереймен", 18 марта 2009 года в районной газете "Ерейментау");
решение Ерейментауского районного маслихата "О внесении дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 30 января 2009 года № 4С-13/4-09 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ерейментауского района" от 21 июля 2010 года № 4С-26/4-10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-157, опубликовано 28 августа 2010 года в районной газете "Ереймен", 28 августа 2010 года в районной газете "Ерейментау").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского
районного маслихата
Н.Мандаев
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района А.Калжанов
Начальник государственное
учреждение "Налоговое
управление по Ерейментаускому
району Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Т.Ахметуллин
Приложение
к решению
Ерейментауского
районного маслихата