Нұра селолық округі Нұра селосында карантин режимін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра селолық округі әкімінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 маусымда № 3-5-161 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 7 тамыздағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012.08.07 № 8 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасына сәйкес және Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық–санитариялық инспекторының 2012 жылғы 3 мамырдағы № 17-02/109 ұсынысының негізінде Нұра селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра селолық округі Нұра селосында иттердің құтыру ошағы анықталуына байланысты карантиндік режим және шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау селолық округ әкімі аппаратының бас маманы Н. Бөлековке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра селолық
округінің әкімі                             С. ҰЗАҚОВ

Об установлении режима карантинной зоны в селе Нура Нуринского сельского округа
Решение акима Нуринского сельского округа Иргизкого района Актюбинской области от 30 мая 2012 № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 7 июня 2012 года № 3-5-161. Утратило силу решением акимата Иргизского района Актюбинской области от 7 августа 2012 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акимата Иргизского района Актюбинской области от 07.08.2012 № 8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахсатан», подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления от 03 мая 2012 года № 17-02/109 главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Иргизского района аким Нуринского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением очага бешенство собак установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятии в селе Нура Нуринского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа Н.Болекову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Нуринского
сельского округа                         С. УЗАКОВ