Ащылысай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Ащылысай ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 маусымда № 3-6-144 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерді, атауы және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Ащылысай ауылдық округінің әкімінің 27.05.2016 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімінің қазақ тіліндегі мәтіні бойынша "селосы" сөзі "ауылы" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Ащылысай ауылдық округі әкімінің 18.10.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі баскару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ащылысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Ащылысай ауылдық округі әкімінің 18.10.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ащылысай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
Ащылысай ауылы:
Бауыржан Момышұлы көшесі;
Панфилов көшесі;
Қазақстан көшесі;
Тың көшесі;
Мектеп көшесі;
Абай көшесі;
Бейбітшілік көшесі;
Жамбыл көшесі;
Бозтөбе ауылы:
В. Жука көшесі;
Достық көшесі;
Аққөл ауылы:
Достық көшесі;
Қыз Жібек Төлеген көшесі;
Ш. Уәлиханов көшесі;
Шернияз көшесі;
Қобланды көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Ащылысай ауылдық округі аппаратының бас маманы Е.Исмағүловқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ащылысай ауылдық
округінің әкімі Н. Қонсбаев

О наименовании улиц населенных пунктов Ащылысайского сельского округа
Решение акима Ащылысайского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 30 мая 2012 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 26 июня 2012 года № 3-6-144.
Сноска. в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменено соответственно словом "ауылдық" решением акима Ащылысайского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 27.05.2016 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Сноска. По тексту указанного решения на казахском языке слово "селосы" земенено словом "ауылы" решением акима Ащылысайского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 18.10.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Ащылысайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Ащылысайского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 18.10.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования улицам населенных пунктов Ащылысайского сельского округа:
Село Ащылысай:
улица Бауыржан Момышұлы;
улица Панфилова;
улица Казахстанская;
улица Тын;
улица Мектеп;
улица Абая;
улица Бейбітшілік;
улица Жамбыла;
Село Бозтобе:
улица В. Жука;
улица Достык;
Село Акколь:
улица Достык;
улица Қыз Жібек Төлеген;
улица Ш. Уалиханова;
улица Шернияза;
улица Кобланды;
2. Контроль по исполнению данного решения возложить на главного специалиста Ащылысайского сельского округа Исмагулова Е.И.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Ащылысайского
сельского округа Н. Консбаев