Шектеу шараларын енгізіп ветеринариялық режимді белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Исатай ауылдық округінің әкімінің 2012 жылғы 6 қарашадағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қарашада № 3439 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Исатай ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Исатай ауылдық округі әкімінің 2013.01.13 № 1 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн – өзi басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi № 339 «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қобда аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттiк ветеринарлық инспекторының 2012 жылғы 15 қазандағы № 10-2/126 ұсынысының негiзiнде Исатай ауылдық округiнiң әкiмi ШЕШIМ ЕТТI:
1. Исатай ауылдық округiне қарасты Жарсай–2 селосы аумағында ірі қара малдар арасында құтыру жұқпалы ауруының ошағы анықталуына байланысты, оны әрі қарай таратпай жою мақсатында шектеу шаралары енгiзiлiп, ветеринариялық режимі белгiленсiн.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округiнiң әкiмi                  А. Ақылбеков

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Исатайского аульного округа Кобдинского района Актюбинской области от 6 ноября 2012 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 ноября 2012 года № 3439. Утратило силу решением акима Исатайского аульного округа Кобдинского района Актюбинской области от 11 января 2013 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Исатайского аульного округа Кобдинского района Актюбинской области от 11.01.2013 № 1.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10–1 Закона Республике Казахстан от 10 июля 2002 года № 339-II «О Ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Кобдинского района от 15 октября 2012 года № 10-2/126, аким Исатайского аульного округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий с целью не допущения и дальнейшего распространения заболеваний, в связи с выявлением очага инфекционной болезни бешенства среди крупного рогатого скота на территории села Жарсай-2 Исатайского аульного округа.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким аульного округа                      Акылбеков А.