Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі Қаракөл ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 наурызда № 3-9-166 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "аула", "аульного" сөздері "села", "сельского" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің 19.12.2014 № 4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі деректемелеріндегі "аульного" сөзі тиісінше "сельского" сөзімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің 25.09.2017 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Қаракөл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауданы Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің 25.09.2017 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қаракөл ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін.
№ 1 көшеге - "Мектеп"
№ 2 көшеге - "Ауылшаруашылық"
№ 3 көшеге - "Әйтеке би"
№ 4 көшеге - "Достық"
№ 5 көшеге - "Бейбітшілік"
№ 6 көшеге - "Ахмет Жұбанов"
№ 7 көшеге - "Қазақстан"
№ 8 көшеге - "Наурыз"
№ 9 көшеге - "Қаракөл"
№ 10 көшеге - "Жеңіс"
№ 11 көшеге - "Орқаш"
№ 12 көшеге - "Құрылыс"
№ 13 көшеге - "1 Мамыр"
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қ. Жұбанов атындағы ауылдық
округінің әкімі
Б.Қ. Құлмағамбетов

О присвоении наименований безымянным улицам села Каракол сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района
Решение акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района Актюбинской области от 17 февраля 2012 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 19 марта 2012 года № 3-9-166
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "аула", "аульного" заменено словами "села", "сельского" решением акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района Актюбинской области от 19.12.2014 № 4 (решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах указанного решения на русском языке слово "аульного" заменены словом "сельского", текст на казахском языке не меняется решением акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района Актюбинской области от 25.09.2017 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и с учетом мнения населения села Каракол, аким сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решением акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района Актюбинской области от 25.09.2017 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам села Каракол:
Улице № 1 "Мектеп"
Улице № 2 "Ауылшаруашылық"
Улице № 3 "Әйтеке би"
Улице № 4 "Достық"
Улице № 5 "Бейбітшілік"
Улице № 6 "Ахмет Жұбанов"
Улице № 7 "Қазақстан"
Улице № 8 "Наурыз"
Улице № 9 "Қаракөл"
Улице № 10 "Жеңіс"
Улице № 11 "Орқаш"
Улице № 12 "Құрылыс"
Улице № 13 "1 Мамыр"
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени К. Жубанова
Кулмагамбетов Б.К.