Темір ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 66 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 241 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қазанда № 3419 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 10 қаңтардағы № 04-2/62 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 2013.01.10 № 04-2/62 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес Темір ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Темір ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 66 «2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-163 тіркелген, 2012 жылы 27 сәуірде № 18 аудандық «Темір» газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшадағы «Қуанов Еркін Төреханұлы» деген сөздер «Төлеуов Асхат Сегізбайұлы» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Қалауовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                              Б. Қаниев

О внесении изменения в постановление акимата Темирского района от 30 марта 2012 года № 66 "Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 18 сентября 2012 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 октября 2012 года № 3419. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Темирского района Актюбинской области от 10 января 2013 года № 04-2/62)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Темирского района Актюбинской области от 10.01.2013 № 04-2/62).
В соответствии статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Темирского района от 30 марта 2012 года № 66 «Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-163, опубликованного в районной газете «Темір» от 27 апреля 2012 года № 18) следующие изменение:
в приложении слова «Куанов Еркин Тореханович» заменить словами «Толеуов Асхат Сегизбаевич».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Калауова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким района                           Б. Каниев