Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округ әкімінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 58 шешімі. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 маусымда № 3-11-113 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және мәтінінде "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 01.10.2015 № 110 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағы және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына және Ойыл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ойыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 06.03.2017 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Ойыл ауылдық округінің Ойыл ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшесіне - Шернияз Жарылғасұлы;
№ 2 көшесіне - Құрманов Исламғали;
№ 3 көшесіне - Сатпаев Қаныш;
№ 4 көшесіне - Құрманғазы Сағырбаев;
№ 5 көшесіне - Құрманғазин Бейсұлла;
№ 6 көшесіне - Қлипанов Отар;
№ 7 көшесіне - Қойшығұлов Ахметжан;
№ 8 көшесіне - Төлебаев Мұса;
№ 9 көшесіне - Ержанов Қуаныш;
№ 10 көшесіне - Масатов Сауытбай;
№ 11 көшесіне - Берсиев Шығанақ;
№ 12 көшесіне - Жолмырзаев Байсалбай;
№ 13 көшесіне - Дәуленов Сәлкен;
№ 14 көшесіне - Қарақұлов Ишанбай;
№ 15 көшесіне - Дүсіпов Үмбет;
№ 16 көшесіне - Оноприенко Николай;
№ 17 көшесіне - Аманкелді Иманов;
№ 18 көшесіне - Еркінов Шүкір;
№ 19 көшесіне - Медетбаев Дауылбай;
№ 20 көшесіне - Абай Құнанбаев;
№ 21 көшесіне - Байғанин Нұрпейіс;
№ 22 көшесіне - Екібаев Амантұрлы
№ 23 көшесіне - Бақаев Бауетдин;
№ 24 көшесіне - Молдағұлова Алия;
№ 25 көшесіне - Алтынсарин Ыбырай;
№ 26 көшесіне - Тапалова Нұрсұлу;
№ 27 көшесіне - Көкжар;
№ 28 көшесіне - Желтоқсан;
№ 29 көшесіне - Қаңтарбаев Тұрғали.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округі әкімі: Н. Атагалиев.

О присвоении наименований безымянным улицам села Уил Уилского сельского округа
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 16 мая 2012 года № 58. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 13 июня 2012 года № 3-11-113
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "Ойыл", "Ойылского" заменены словами "Уил", "Уилского" решением акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 01.10.2015 № 110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Уил Аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Уил Уилского сельского округа:
улице № 1 - Шернияз Жарылғасұлы;
улице-№ 2 - Құрманов Исламғали;
улице № 3 - Сатпаев Қаныш;
улице № 4 - Құрманғазы Сағырбаев;
улице № 5 - Құрманғазин Бейсұлла;
улице № 6 - Қлипанов Отар;
улице № 7 - Қойшығұлов Ахметжан;
улице № 8 - Төлебаев Мұса;
улице № 9 - Ержанов Қуаныш;
улице № 10 - Масатов Сауытбай;
улице № 11 -Берсиев Шығанақ;
улице № 12 - Жолмырзаев Байсалбай;
улице № 13 - Дәуленов Сәлкен;
улице № 14 - Қарақұлов Ишанбай;
улице № 15 - Дүсіпов Үмбет;
улице № 16 - Оноприенко Николай;
улице № 17 - Аманкелді Иманов;
улице № 18 - Еркінов Шүкір;
улице № 19 - Медетбаев Дауылбай;
улице № 20 - Абай Құнанбаев;
улице № 21 - Байғанин Нұрпейіс;
улице № 22 - Екібаев Амантұрлы;
улице № 23 - Бақаев Бауетдин;
улице № 24 - Молдағұлова Алия;
улице № 25 - Алтынсарин Ыбырай;
улице № 26 - Тапалова Нұрсұлу;
улице № 27 - Көкжар;
улице № 28 - Желтоқсан;
улице № 29 - Қаңтарбаев Тұрғали.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 06.03.2017 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Уилского сельского округа: Н. Атагалиев