Шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 16 мамырдағы N 24 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 11 маусымда N 2-5-174 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 16 шілдедегі N 39 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің 2012.07.16 N 39 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7)-тармақшасына және Алакөл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2012 жылғы 14 наурыздағы N 01 ұсынысы негізінде ШЕШЕМІН:
1. Бескөл ауылдық округіне қарасты 5-ші разъезд тұрғындарының ірі қара малдарының арасынан құтырма ауруының анықталуына байланысты, оны ары қарай таратпай жою мақсатында шектеу іс шараларын енгізе отырып карантин аймағының режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бескөл ауылдық округінің бас маманы мал дәрігері Бейсембаев Серик Кумитовичке жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бескөл ауылдық
округінің әкімі                            С.А. Сасанов

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Бескольского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 16 мая 2012 года N 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 11 июня 2012 года N 2-5-174. Утратило силу - Решением акима Бескольского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 16 июля 2012 года N 39
Сноска. Утратило силу - Решением акима Бескольского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 16.07.2012 N 39
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района за N 01 от 14 марта 2012 года, Аким Бескольского сельского округа РЕШИЛ:
1. На территории 5 разъезда Бескольского сельского округа установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий, с целью не допущения и дальнейшего распространения заболевания бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста ветеринарного врача Бейсембаева Серика Кумитовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескольского
сельского округа                           Сасанов С.А.