Қарасай ауданы бойынша ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 7-4 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 18 маусымда N 2-11-122 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 қарашадағы № 12-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 06.11.2012 № 12-14 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7-бабы 4-тармағы 8) тармақшасына, 18-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағы 15) тармақшасына және Қарасай ауданының 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 01-19/639 ұсынысына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына (А. Сексенбаева) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ. Қатубаев
Қарасай аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Сыдық
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Хамитов Азат Нұрхасенұлы
08 маусым 2012 жыл

Об установлении специалистам Карасайского района работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 08 июня 2012 года N 7-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 18 июня 2012 года N 2-11-122. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06 ноября 2012 года № 12-14
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06.11.2012 № 12-14.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 8) пункта 4 статьи 7, пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельскохозяйственных территорий" от 8 июля 2005 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и предложения акима Карасайского района N 01-19/639 от 6 апреля 2012 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающим в сельских населенных пунктах Карасайского района .
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата (А.Сексенбаева) "По формированию бюджета, финансов, социально экономического развития, структуры рыночной экономики и предпринимательства".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                        К. Катубаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономика
и бюджетного планирования
Карасайского района"                       Азат Нурхасенович Хамитов
08 июня 2012 года