Талғар ауданы елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 04-269 қаулысы және Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 4-25 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 25 сәуірде N 2-18-145 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3-тармағына сәйкес Талғар аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданы елді мекендерінің шекаралары (шегі) ұсынылған схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Гүлдала ауылдық округінің Қайрат ауылына жалпы көлемі 20,0 гектар жер қосылсын.
2) Панфилов ауылдық округінің Қарабұлақ ауылына жалпы көлемі 67, 87 гектар жер қосылсын.
2. Осы аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімінің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасарына (Жұмағұлов Талғат Жапашұлына) жүктелсін.
3. Осы аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі                                Т.Ә. Өмірәлиев
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Әукенов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Д.Ж. Теберіков
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Тұрысбеков Рүстем Бейсенұлы
13 сәуір 2012 жыл
"Талғар ауданы сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Рысбеков Марат Тұқанұлы
13 сәуір 2012 жыл

Об изменении границ (черт) населенных пунктов Талгарского района
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 04-269 и решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 4-25. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2012 года N 2-18-145
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пункта 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1995 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" акимат Талгарского района ПОСТАНОВИЛ и Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Границы (черты) населенных пунктов Талгарского района изменить согласно предоставленных картографических материалов:
1) по Гульдалинскому сельскому округу включить в черту села Кайрат общей площадью 20,0 гектара земли;
2) по Панфиловскому сельскому округу включить в черту села Карабулак общей площадью 67,87 гектара земли.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима района (Жумагулова Талгата Жапашевича).
3. Настоящее постановление акимата и решения маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Умралиев Т.А.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б. Аукенов
Секретарь районного маслихата              Тебериков Д.Ж.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
Талгарского района"                        Рысбеков Марат Туканович
13 апреля 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Талгарского района"              Турысбеков Рустем Бейсенович
13 апреля 2012 года