Жамбыл облысында діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қазандағы № 323 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қарашада № 1839 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы №154 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 28.05.2014 №154 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Дiни қызмет және дiни бiрлестiктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5 бабының 4) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысында діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшке енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Кәрім Насбекұлы Көкрекбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 қазан
№ 323 қаулысына қосымша
Жамбыл облысында діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
Атауы
Мекен-жайы
Иесінің аты-жөні
1.
"Меломан" дүкендер желісі
Тараз қаласы, Әйтеке би көшесі, № 1 үй
Отмутская Светлана Александровна
2.
"Букинист" кітап дүкені
Тараз қаласы, Бектұрғанов көшесі, № 14 үй
Арапова Әсел Дадильханқызы
3.
"Кітап" дүкені
Тараз қаласы, Бектұрғанов көшесі, № 14 үй
Нұрлихина Гулжамал Камиқызы
4.
"Рысбаева және К"
Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі, № 109 үй
Рысбаева Сәуле Макшанқызы
5.
"Бастау" дүкені
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, № 255 үй
Шайділдаева Күлзада
6.
"Алуа" дүкені
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, № 66 үй
Ақшалова Гүлзағипа
7.
"Жуалы" ауылшаруашылығы тұтынушылардың кооперативі
Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, № 2 үй
Тәтенов Жіден
8.
"Халал ет" дүкені
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Төле би көшесі, № 43 үй
Нартбаева Раушан Далбайқызы
9.
"Нұрділдә" сауда үйі
Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Жібек-жолы көшесі, № 54 үй
Наметқұлова Гүлнар Адепбайқызы
10.
"Махаббат әлемі" сауда орталығы
Меркі ауданы, Меркі ауылы, Ә.Исмайылов көшесі, № 214 үй
Қасымова Гүлжамал Шегебайқызы
11.
"Талас" дүкені
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Көшенов көшесі, № 2 үй
Қалымбетов Нұржан
12.
"Айя" дүкені

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений в Жамбылской области для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата Жамбылской области от 25 октября 2012 года № 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 15 ноября 2012 года № 1839. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28 мая 2014 года № 154
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28.05.2015 № 154.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения в Жамбылской области согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Жамбылской области Кокрекбаева Карима Насбековича.
Аким области К. Бозымбаев
Приложение к
постановлению акимата
Жамбылской области
№ 323 от 25 октября 2012 г.
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения в Жамбылской области
Наименование
Адрес
Фамилия, имя, отчество владельца
1.
Сеть магазинов "Меломан"
г.Тараз, улица Айтеке би, дом № 1
Отмутская Светлана Александровна
2.
Книжный магазин "Букинист"
г.Тараз, улица Бектурганова, дом № 14
Арапова Асел Дадильхановна
3.
Магазин "Кітап"
г.Тараз, улица Бектурганова, дом № 14
Нурлихина Гулжамал Камиовна
4.
"Рысбаева және К"
г.Тараз, улица Казыбек би, дом № 109
Рысбаева Сауле Макшановна
5.
Магазин "Бастау"
Байзакский район, село Сарыкемер, улица Байзак батыра, дом № 255
Шайдилдаева Кулзада
6.
Магазин "Алуа"
Жамбылский район, село Аса, улица Абая, дом № 66
Акшалова Гулзагипа
7.
Сельхозно-потребительская кооператив "Жуалы"
Жуалинский район, село Б.Момышулы, улица Жамбыла, дом № 2
Татенов Жиден
8.
Магазин "Халал ет"
Кордайский район, село Кордай, улица Толе би дом № 43
Нартбаева Раушан Далбаевна
9.
Торговый дом "Нұрділдә"
Т.Рыскуловский район, село Кулан, улица Жибек-жолы, дом № 54
Наметкулова Гулнар Адепбаевна
10.
Торговый центр "Махаббат әлемі"
Меркенский район, село Мерке, улица А.Исмайылова, дом № 214
Касымова Гулжамал Шегебаевна
11.
Магазин "Талас"
Мойынкумский район, село Мойынкум, улица Кошенова, дом № 2
Калымбетов Нуржан
12.
Магазин "Айя"

Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, 2- мөлтек ауданы 6 үй
Салтыбаев Дәмеш Заирқызы
13.
Колокольчик дүкені
Талас ауданы, Қаратау қаласы,Т. Рысқұлов көшесі, № 24 үй
Аяшева Ляззат Көмекбайқызы
14
"Гүлсім и К" ЖШС-нің кеңсе тауарлар дүкені
Шу ауданы, Шу қаласы, Абылайхан көшесі, № 4 үй
Мухамеджанова Гүлсім

Сарысуский район, город Жанатас, 2- микрорайон дом № 6
Салтыбаев Дамеш Заировна
13.
Магазин "Колокольчик"
Таласский район, город Каратау, улица Т. Рыскулова, дом № 24
Аяшева Ляззат Комекбаевна
14.
Магазин канцелярских товаров Товарищества с Ограниченной Ответственностью "Гүлсім и К"
Шусский район, город Шу, улица Абылайхана, дом № 4
Мухамеджанова Гулсим