Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 134 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда N 2020 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-128 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 "Саран газеті" газетінде жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 06 сәуірдегі 3 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 35 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-133 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 16 "Спутник" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы 5 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 63 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-137 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 маусымдағы N 26 "Спутник" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 тамыздағы 7 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 83 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1920 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 қыркүйекте N 36 "Спутник" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 25 қазандағы 10 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 110 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1963 болып тіркелген, 2012 жылғы 8 қарашада N 45 "Спутник" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 9 қарашадағы 11 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 118 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1982 болып тіркелген, 2012 жылғы 22 қарашада N 47 "Спутник" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 қарашадағы 12 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 126 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1993 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 қарашада N 48 "Спутник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 13 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2012 года N 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2012 года N 2020. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-128, опубликовано в газете "Саран газеті" 30 декабря 2011 года N 53), в которое внесены изменения решением 3 сессии Саранского городского маслихата от 6 апреля 2012 года N 35 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-133, опубликовано в газете "Спутник" 19 апреля 2012 года N 16), решением 5 сессии Саранского городского маслихата от 11 июня 2012 года N 63 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-137, опубликовано в газете "Спутник" 28 июня 2012 года N 26), решением 7 сессии Саранского городского маслихата от 14 августа 2012 года N 83 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1920, опубликовано в газете "Спутник" 6 сентября 2012 года N 36), решением 10 сессии Саранского городского маслихата от 25 октября 2012 года N 110 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1963, опубликовано в газете "Спутник" 8 ноября 2012 года N 45), решением 11 сессии Саранского городского маслихата от 9 ноября 2012 года N 118 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1982, опубликовано в газете "Спутник" 22 ноября 2012 года N 47), решением 12 сессии Саранского городского маслихата от 22 ноября 2012 года N 126 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1993, опубликовано в газете "Спутник" 29 ноября 2012 года N 48) следующие изменения:

661
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
20044
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
38626
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
32626
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15310
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17316
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6000
05
Денсаулық сақтау
900
2
Халықтың денсаулығын қорғау
900
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
900
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
175949
2
Әлеуметтiк көмек
150395
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6165
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128388
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
32354
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1587
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
16400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19802
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1232
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30443
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2832
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14878
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8860
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15842

661
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
20044
9
Прочие услуги в области образования
38626
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
32626
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15310
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17316
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6000
05
Здравоохранение
900
2
Охрана здоровья населения
900
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
900
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
175949
2
Социальная помощь
150395
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6165
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6165
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128388
002
Программа занятости
32354
005
Государственная адресная социальная помощь
1587
006
Оказание жилищной помощи
16400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19802
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1232
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30443
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2832
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14878
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8860
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15842