Қызылорда қаласында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкасын белгілеу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы N 369 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 28 наурыздағы N 19 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 25 сәуірде N 4301 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкасы Қызылорда қаласында 1 (бір) шаршы метрге 1230(бір мың екі жүз отыз) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулы мен шешiм алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облысының әкімі                  Б. Қуандықов
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезекті
3-сессиясының төрағасы                     Қ. Бисенов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                       Б. Еламанов

Об установлении базовой ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в городе Кызылорде
Постановление акимата Кызылординской области от 20 марта 2012 года N 369 и решение маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2012 года N 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 апреля 2012 года за N 4301
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Кызылординской области РЕШИЛИ:
1. Установить базовую ставку платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в городе Кызылорде в размере 1230 (одна тысяча двести тридцать) тенге за 1 (один) квадратный метр.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                Б. Куандыков
Председатель очередной
3 сессии маслихата
Кызылординской области                     К. Бисенов
Секретарь маслихата
Кызылординской области                     Б. Еламанов