"2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" аудан әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы N 1871 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қазандағы N 2091 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 09 қарашада N 4335 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 2223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2013.01.14 N 2223 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998  жылғы 24 наурыздағы Заңдарын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы N 1871 (нормативтік құқықтық актілерді кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде N 10-9-219 санымен тіркелген, "Өскен өңір" газетінде 2012 жылғы 14 сәуірде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Қаулының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы осы қаулының
1-қосымшасына сәйкес құрылсын.";
2) Қаулының 1-қосымшасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы".
3) Қаулының 5-тармағы мынадай редакцияда:
"5. "Шиелі аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (У.Исмаилов, келісім бойынша) мерзімді әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды іздестіруді, сондай-ақ әскерге шақырылушыларды әскери бөлімдерге жөнелту және олардың кетуі кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз ету үшін полиция қызметкерлерін бөлу ұсынылсын.";
4) Қаулының 6-тармағы мынадай редакцияда:
"6. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Н.Мырзабековке жүктелсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімінің орынбасары Н.Мырзабековке жүктелсін.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                           Н. Нәлібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының "Шиелі
аудандық емханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері
Әмір Нұрлан Әмірұлы ____________
"30" қазан 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы Шиелі
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығы
Нурхожин Даулеткали Ергалиевич _______________
"30" қазан 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шиелі аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Исмаилов Уалихан Кенжебаевич _______________
"30" қазан 2012 жыл

О внесении изменений в постановление акимата района от 30 марта 2012 года N 1871 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 30 октября 2012 года N 2091. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 ноября 2012 года N 4335. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14 января 2013 года N 2223
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14.01.2013 N 2223.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и Закона от 24 марта 1998 года "О нормативном правовом акте" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шиелийского района
от 30 марта 2012 года N 1871 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (зарегистрировано государственном реестре нормативно правовых актов 11 апреля 2012 года N 10-9-219, опубликовано в газете "Өскен өңір" от 14 апреля 2012 года) внести следующие изменения:
1) внесено изменение в текст пункта 2 на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
2) внесено изменение в название приложения 1 на казахском языке, название приложения 1 на русском языке не изменяется.
"2. Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы осы қаулының
1-қосымшасына сәйкес құрылсын.";
3) Пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Государственному учреждению "Шиелийский районный отдел внутренних дел" (Исмаилов У, по согласованию) рекомендовать выделить сотрудников полиции для обеспечения розыска лиц, уклоняющихся от призыва на срочную воинскую службу, а также охраны общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.";
4) Пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мырзабекова Н.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мырзабекова Н.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Акима района                                Налибаева Н.
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Шиелийская районная поликлиника"
управления здравоохранения
Кызылординской области
Әмір Нұрлан Әмірұлы ___________
"30" октября 2012 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Шиелийского района
Кызылординской области"
Нурхожин Даулеткали Ергалиевич ___________
"30" октября 2012 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
Шиелийский районный отдел
внутренних дел
Исмаилов Уалихан Кенжебаевич ___________
"30" октября 2012 года