Бейнеу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 4/23 "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/62 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 желтоқсанда № 2182 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 27/226 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 27/226 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы", 2012 жылғы 16 қазандағы № 1316 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қаулыларына сәйкес Бейнеу аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Бейнеу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 4/23 "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 мамырдағы № 11-3-134 реттік санымен тіркелген, аудандық "Рауан" газетінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 20 (2043) санында жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
1. Шешіммен бекітілген "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету туралы қағидасының" 12 тармағы жаңа редакцияда қайта жазылсын:
"12. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) уәкілетті органға өтініш береді және мынадай құжаттарды ұсынады:
1) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
2) тұрғын үйге құқық беретін құжаттың көшірмесі;
3) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
4) отбасының табысын растайтын құжаттар;
5) тұрғын үйді ( тұрғын ғимаратты) күтіп – ұстауға арналған ай сайынғы жарналардың мөлшері туралы шоттар;
6) коммуналдық қызметтерді тұтынуға арналған шоттар;
7) телекоммуникация қызметтері үшін түбіртек-шот немесе байланыс қызметтерін көрсетуге арналған шарттың көшірмесі;
8) жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғы үшін жергілікті атқарушы орган берген жалдау ақысының мөлшері туралы шот;
9) жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі шаралар қолданылатын түбіртек-шот."

О внесении изменения в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 апреля 2012 года № 4/23 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 10 декабря 2012 года № 10/62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 декабря 2012 года № 2182. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 ноября 2018 года № 27/226
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23.11.2018 № 27/226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и Постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314
"Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и от 16 октября 2012 года № 1316 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Бейнеуского районного маслихата от 10 апреля 2012 года № 4/23 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов от 11 мая 2012 года за номером № 11-3-134, опубликовано в районной газете "Рауан" от 17 мая 2012 года № 20(2043) внести следующее изменение:
В Правиле оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)" утвержденной решением пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) обращается в уполномоченый орган с заявлением и представляет следующие документы:
1) Копию документа, удостоверяющего личность заявителя:
2) Копия правоустанавливающего документа на жилище;
3) Копия книги регистрации граждан;
4) Документы, подтверждающие доходы семьи;
5) Счета о размерах ежемесячных взносов на содержание жилого дома (жилого здания);
6) Счета на потребление коммунальных услуг;
7) Квитанцию-счет за услуги телекоммуникаций или копия договора на оказание услуг связи;
8) Счет о размере арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, предъявленный местным исполнительным органом;
9) квитанцию - счет стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме."

2. Осы шешімнің орындалысын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының әлеуметтік қорғау, заңдылық, құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Н. Хайруллаев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Азанов
Аудандық мәслихат
хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б.Өмірбеков
"10" желтоқсан 2012 жыл
"Бейнеу аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
М.Нысанбаев
"10" желтоқсан 2012 жыл

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам социальной защиты, законности и правопорядка (председатель комисси Н. Хайруллаев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь районного
маслихата
Ш.Азанов А. Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Бейнеуский районный отдел занятости
и социальных программ"
Б. Омирбеков
"10" декабря 2012 года
Начальник государственного учреждения
"Бейнеуский районный отдел
экономики и финансов"
М. Нысанбаев
"10" декабря 2012 года