2012 жылы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 ақпандағы № 397 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 наурызда № 9-1-184 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері жергілікті бюджет қаражатынан нақты жұмыс істеген уақыт үшін "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңымен 2012 жылға белгіленген ең төменгі жалақының екі есе мөлшерінде белгіленсін.
3. "Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) орындалған жұмыстардың (қызметтердің) актісінің негізінде жұмыс берушілердің қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбекақысына, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарына, әлеуметтік салыққа, қосылған құн салығына және жыл сайынғы еңбек демалысының пайдаланбаған күндері үшін өтем төлемдеріне жұмсалатын шығындарын өтесін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2012 жылдың 1 ақпанынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М. Жұрқабаевқа жүктелсін.
Қостанай
қаласының әкімі                            Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛГЕН:
Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық
сақтау басқармасының "Қостанай қалалық
ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорнының бас дәрігері
__________________ С. Шуменбаев
Қостанай қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 23 ақпан № 397
қаулысымен бекітілген
2012 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын ұйымдардың
тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі мен нақты жағдайлары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012.07.02 № 1393; 2012.10.12 № 2198 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2012 жылдың 1 маусымынан бастап туындаған қатынастарға таратады) қаулыларымен.
Ұйымның атауы
Жұмыс
түрлері
Жұмыс
көлемі,
сағат
Жұмыстағы
нақты
жағдайлары
1
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
дене шынықтыру
және спорт
бөлімінің
Қостанай
қаласы
әкімдігінің
спорт сарайы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін
аумақты
абаттандыруға
және жасыл
екпелер мен
гүлзарларды
күтіп ұстауға
көмек.

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 23 февраля 2012 года № 397. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 14 марта 2012 года № 9-1-184
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, организуемых для безработных в 2012 году.
2. Установить размер оплаты труда участников общественных работ в двухкратном размере минимальной заработной платы, установленной на 2012 год Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы", за фактически отработанное время, из средств местного бюджета.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Костаная" (далее - уполномоченный орган) возмещать расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ, на социальные отчисления в государственный фонд социального страхования, социальный налог, налог на добавленную стоимость и компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска на основании акта выполненных работ (услуг).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 февраля 2012 года.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная М. Журкабаева.
Аким
города Костаная                            Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного предприятия
"Костанайская городская
больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области
___________ С. Шуменбаев
Утвержден постановлением
акимата города Костаная
от 23 февраля 2012 года № 397
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, организуемых для безработных
в 2012 году
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Костаная Костанайской области от 02.07.2012 № 1393; от 12.10.2012 № 2198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.06.2012).
наименование
организации
виды работ
объемы
работ
в
часах
конкретные
условия работ
1
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Дворец спорта
акимата города
Костаная отдела
физической
культуры и
спорта акимата
города
Костаная"
Помощь в бла-
гоустройстве
территории и
ухода за
зелеными
насаждениями и
клумбами, не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки.

4128
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы -
аптасына қырық
сағаттан
аспайды.
2
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
қаласы
әкімдігінің
"Қостанай
жылуэнергетика-
лық
компаниясы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін
шот-хабарлама-
ларды,
назарылықтарды,
ескерту
қағаздарды,
хабарламалар-
ды беру,
есептегіш
құралдардың
бақылау
көрсеткіштерін
жазып алу
және
актілерді
жасау
жұмыстарды
жүргізуге
көмек.
25700
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы-
аптасына қырық
сағаттан
аспайды.
3
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай қаласы
әкімдігінің
"Қостанай-Су"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін
учаскелер
алаңын өлшеу,
хабарламаларды,
шақыру
қағаздарды
және ескерту
қағаздарды
беру,
актілерді
жасау
жұмыстарды
жүргізуге
көмек.
15480
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы-
аптасына қырық
сағаттан
аспайды.
4
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай қаласы
әкімдігінің
"Теркомодақ"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін қала
аумағын
абаттандыруға
көмек.
51600
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы-
аптасына қырық
сағаттан
аспайды.
5
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай қаласы
әкімдігінің
"Мәдениет және
демалыс паркі"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін
орталық сквер
және қалалық
жағажай
аумағын
абаттандыруға
көмек.
36980
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы-
аптасына қырық
сағаттан
аспайды.
6
Қостанай облысы
әкімдігінің
денсаулық
сақтау
басқармасының
"Қостанай
қалалық
ауруханасы"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін
іргелес
аумақты
абаттандыруға
және нақты
тұрғылықты
жері жоқ ауру
азаматтарға
қызмет етуге
көмек.

4128
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ - не
более сорока
часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательст-
вом Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
2
Государственное
коммунальное
предприятие
"Костанайская
теплоэнергети-
ческая
компания"
акимата города
Костаная госу-
дарственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города
Костаная"
Помощь в
проведении
работ по
вручению счет
-извещений,
претензий,
напоминаний,
уведомлений,
снятию
контрольных
показаний с
приборов учета
и составлению
актов, не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки.
25700
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ-не
более сорока
часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательст-
вом Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
3
Государственное
коммунальное
предприятие
"Костанай-Су"
акимата города
Костаная
государственно-
го учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города
Костаная"
Помощь в
проведении
работ по
замеру площади
участков,
вручению
уведомлений,
повесток и
напоминаний,
составлению
актов, не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки.
15480
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ - не
более сорока
часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
4
Государственное
коммунальное
предприятие
"Теркомсоюз"
акимата города
Костаная
государственно-
го учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города
Костаная"
Помощь в бла-
гоустройстве
территории
города, не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки.
51600
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ- не более
сорока часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
5
Государственное
коммунальное
предприятие
"Парк культуры
и отдыха"
акимата города
Костаная
государственно-
го учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города
Костаная"
Помощь в бла-
гоустройстве
территории
центрального
сквера и
городского
пляжа, не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки.
36980
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ-не
более сорока
часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательст-
вом Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
6
Коммунальное
государственное
предприятие
"Костанайская
городская
больница"
Управления
здравоохранения
акимата
Костанайской
области
Помощь в бла-
гоустройстве
прилегающей
территории и
обслуживании
больных
граждан, не
имеющих
определенного
места
жительства, не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки.