Әкімдіктің 2012 жылғы 23 ақпандағы № 397 "2012 жылы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 1393 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 шілдеде № 9-1-194 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2012 жылы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2012 жылғы 23 ақпандағы № 397 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-1-184 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 27 наурыздағы "Костанай" газетінде жарияланған)  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
әкімдіктің көрсетілген қаулысымен бекітілген, 2012 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайларында:
2-реттік нөмірі, жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
"Қостанай қаласы
әкімдігінің
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай қаласы
әкімдігінің
"Қостанай
жылуэнергетика-
лық компаниясы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Алдын ала
кәсіби
даярлығын талап
етпейтін
шот-
хабарламаларды,
наразылықтарды,
ескерту
қағаздарды,
хабарламаларды
беру, есептегіш
құралдардың
бақылау
көрсеткіштерін
жазып алу және
актілерді жасау
жұмыстарды
жүргізуге көмек
25700
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы-
аптасына қырық
сағаттан
аспайды.
"
8-реттік нөмірі, жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
8
"АБЗ"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Алдын ала
кәсіби
даярлығын талап
етпейтін
бекітілген
аумағындағы
көшелерді және
жалпы пайдалану
жерлерін
абаттандыруға
көмек.
12600
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы-
аптасына қырық
сағаттан
аспайды.
"

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 23 февраля 2102 года № 397 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 2 июля 2012 года № 1393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 июля 2012 года № 9-1-194
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации общественных работ в 2012 году" от 23 февраля 2012 года № 397 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-184, опубликовано 27 марта 2012 года в газете "Костанай") следующие изменения и дополнения:
в Перечне организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, организуемых для безработных в 2012 году, утвержденном указанным постановлением акимата:
строку, порядковый номер 2, изложить в новой редакции:
"
2
Государственное
коммунальное
предприятие
"Костанайская
теплоэнергети-
ческая компания"
акимата города
Костаная
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Помощь в
проведении
работ по
вручению счет-
извещений,
претензий,
напоминаний,
уведомлений,
снятию
контрольных
показаний с
приборов учета
и составлению
актов, не
требующая
предварительной
профессиональ-
ной подготовки
25700
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ - не более
сорока часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательст-
вом Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа
"
строку, порядковый номер 8, изложить в новой редакции:
"
8
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"АБЗ плюс"
Помощь в
благоустройстве
улиц и мест
общего
пользования на
закрепленной
территории
не требующая
предварительной
профессиональ-
ной подготовки.
12600
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ - не более
сорока часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательст-
вом Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа
"

10, 11-реттік нөмірлер келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
10
"Қостанай қаласы
әкімдігінің
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай қаласы
әкімдігінің
"Тазалық-2000"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Алдын ала
кәсіби
даярлығын талап
етпейтін қала
аумағын
абаттандыруға
көмек.
31680
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы-
аптасына қырық
сағаттан
аспайды.
11
"Табыс"
қызметтердің
әмбебап кешені"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Алдын ала
кәсіби
даярлығын талап
етпейтін қала
аумағын
абаттандыруға
көмек.
13760
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы-
аптасына қырық
сағаттан
аспайды.
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2012 жылдың 1 маусымынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиновқа жүктелсін.
Қостанай
қаласының әкімі                            Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалары
бөлімі" мемлекеттік мекеме бастығының
міндетін атқарушы
__________________ В. Константинов
"Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекеме бастығының
міндетін атқарушы
__________________ Д. Есмағұлов

дополнить строками, порядковые номера 10, 11 следующего содержания:
"
10
Государственное
коммунальное
предприятие
"Тазалык-2000"
акимата города
Костаная
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Помощь в
благоустройстве
территории
города, не
требующая
предварительной
профессиональ-
ной подготовки
31680
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ - не более
сорока часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательст-
вом Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа
11
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Универсальный
комплекс услуг
"Табыс"
Помощь в
благоустройстве
территории
города, не
требующая
предварительной
профессиональ-
ной подготовки.
13760
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ - не более
сорока часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательст-
вом Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июня 2012 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Нургазинова А.К.
Аким
города Костаная                            Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата города Костаная"
__________________ В. Константинов
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов акимата города Костаная"
__________________ Р. Айткужинова
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения "Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог акимата города Костаная"
__________________ Д. Есмагулов