Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 489 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 мамырда № 9-2-208 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 "Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы Рудный қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасы Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейін, әскерге шақыруды кейінге калдыруға немесе әскерге шақырылудан босатылуға құқығы жоқ азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық психиатриялық ауруханасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша), Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша), Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) "Қостанай облысы Рудный қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (келісім бойынша) бірлесіп әскерге шақыру жөніндегі шараларды өткізу ұсынылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысы Ішкі істер департаментінің Рудный қалалық ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери міндетін атқарудан жалтарып жүрген тұлғаларды іздеуді жүзеге асыру ұсынылсын.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 489. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 2 мая 2012 года № 9-2-208
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства Внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва через государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Рудного Костанайской области".
2. Рекомендовать государственному учреждению "Рудненская городская психиатрическая больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области (по согласованию), государственному коммунальному казенному предприятию "Рудненская городская поликлиника" Управления здравоохранения акимата Костанайской области (по согласованию), государственному коммунальному казенному предприятию "Рудненская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области (по согласованию), государственному учреждению "Рудненский противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения акимата Костанайской области (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области" (по согласованию) провести мероприятие по призыву.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Управление внутренних дел города Рудного Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Рудный
қаласының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы Рудный
қаласының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________ Ғ. Шалтықов
Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
"Рудный қалалық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының бас
дәрігері
_______________ Т. Қайкенов
Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
"Рудный қалалық емханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының бас
дәрігері
________________ П. Саенко
Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
"Рудный қалалық психиатриялық
ауруханасы" мемлекеттік
мекемесінің бас дәрігері
________________ Н. Губенко
Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
"Рудный туберкулезге қарсы
диспансері" мемлекеттік
мекемесінің бас дәрігері
________________ Қ. Міржақыпов
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысы Ішкі істер департаментінің
Рудный қалалық ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________________ Қ.Сатыбалдин
"Рудный қаласы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі құжаттамалық
қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы
______________________ Ш. Құлжанова
"Рудный қаласы әкімдігінің
Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Досболов

4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким
города Рудного                             Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
города Рудный Костанайской
области"
_______________ Г. Шалтыков
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Рудненская
городская больница"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
________________ Т. Кайкенов
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Рудненская
городская поликлиника"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
__________________ П. Саенко
Главный врач государственного
учреждения "Рудненская городская
психиатрическая больница"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
_____________________ Н. Губенко
Главный врач государственного
учреждения "Рудненский
противотуберкулезный диспансер"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
________________ К. Муржакупов
Начальник государственного
учреждения "Управление
внутренних дел города Рудного
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
________________ К. Сатубалдин
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов
акимата города Рудного"
______________ М. Дуспулов