Мәслихаттың 2010 жылғы 13 қыркүйектегі № 329 "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 50 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 тамызда № 9-14-180 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 14 қарашадағы № 247 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 14.11.2014 № 247 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қаулысына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы" 2010 жылғы 13 қыркүйектегі № 329 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-135 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 қазанда "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері" қосымшасында:
15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Отбасының (азаматтың) шекті жол берілетін шығыстар үлесі белгіленген нормалар шегінде жиынтық табыстан он процент мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы               В. Двуреченский
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ В. Панин
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ З. Кенжегарина

О внесении изменения в решение маслихата от 13 сентября 2010 года № 329 "О порядке и размере оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 27 июля 2012 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 августа 2012 года № 9-14-180. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 ноября 2014 года № 247
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 14.11.2014 № 247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О порядке и размере оказания жилищной помощи" от 13 сентября 2010 года № 329 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-135, опубликовано 22 октября 2010 года в газете "Арна") следующее изменение:
в приложении к указанному решению "Порядок и размер оказания жилищной помощи":
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Доля предельно допустимых расходов семьи (гражданина) в пределах установленных норм устанавливается в размере десяти процентов от совокупного дохода.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        В. Двуреченский
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ"
акимата Костанайского района
_____________________ В. Панин
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
акимата Костанайского района
_______________ З. Кенжегарина