Мәслихаттың 2010 жылғы 7 қазандағы № 312 "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2012 жылғы 29 тамыздағы № 56 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қыркүйекте № 3834 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 263 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 20.03.2015 № 263 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңы 97-бабының 2-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 7 қазандағы № 312 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-18-125 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 18 қарашада "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасында:
15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Отбасының (азаматтың) шекті жол берілетін шығыстар үлесі белгіленген нормалар шегінде жиынтық табыстан он процент мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он бірінші кезекті сессиясының төрағасы    А. Мәдибаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________ Л. Утешева

О внесении изменения в решение маслихата от 7 октября 2010 года № 312 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 29 августа 2012 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 сентября 2012 года № 3834. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 263
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.03.2015 № 263 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" от 7 октября 2010 года № 312 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-125, опубликовано 18 ноября 2010 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Доля предельно допустимых расходов семьи (гражданина) в пределах установленных норм устанавливается в размере десяти процентов от совокупного дохода.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
одиннадцатой очередной сессии              А. Мадибаев
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ акимата Тарановского района"
____________________ Л. Утешева