Железинка аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 25-5/3 "Железинка ауданында азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 маусымдағы N 35-5/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 шілдеде N 12-6-149 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 ақпандағы N 84-5/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 05.02.2013 N 84-5/11 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабы 1 тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатусышылары мен мүгедектеріне және соларға теңістірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11 бабы 2 тармағы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, Железинка аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 25-5/3 "Железинка ауданында азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-6-143 тіркелген, 2012 жылғы 12 мамырдағы ауданның "Родные просторы" газетінің N 19, 2012 жылғы 12 мамырдағы ауданның "Туған өлке" газетінің N 19 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбында "санаттарына" деген сөзден кейін "2012 жылға" деген сөз және цифрлармен толықтырылсын;
1-тармақ келесі мазмұндағы 25), 26) тармақшаларымен толықтырылсын:
"25) ағымдағы жылы жоғары медициналық оқу мекемелерін бітірген мамандар;
26) аудан әкімі мен жоғары оқу орнымен білім беру қызметтерін көрсетуге және төлемге үш жақты шарт жасасқан Қазақстан Республикасының жоғары медициналық оқу мекемелерінің студенттері.";
3-тармақ келесі мазмұндағы 11), 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) 1-тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін бір жолғы әлеуметтік көмек 67000 (алпыс жеті мың) теңге көлемінде;
12) 1-тармақтың 25) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін жайластыруға бір мамандарға бір жолғы әлеуметтік көмек 400000 (төрт жүз мың) теңге көлемінде салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Казпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі не екінші деңгейдегі банктердегі жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш негізінде, "Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесімен берілген жолдама, азаматтарды тіркеу кітабы, әлеуметтік жеке коды, еңбек шарты, білім туралы дипломының көшірмелері негізінде ұсынылады.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Железинского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 25-5/3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан в Железинском районе"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 22 июня 2012 года N 35-5/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июля 2012 года N 12-6-149. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 05 февраля 2013 года N 84-5/11
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 05.02.2013 N 84-5/11.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, со Стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394, Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 25-5/3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан в Железинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-143, опубликованное 12 мая 2012 года в районной газете "Родные просторы" N 19, 12 мая 2012 года в районной газете "Туған өлке" N 19) следующие изменения и дополнения:
в заголовок после слова "районе" дополнить словом и цифрами "на 2012 год";
пункт 1 дополнить подпунктами 25), 26) следующего содержания:
"25) специалисты высших медицинских учреждений окончившие обучение в текущем году;
26) студенты высших медицинских учебных заведений Республики Казахстан, заключившие трехсторонний договор на оказание и оплату образовательных услуг с акимом района и высшим учебным заведением.";
пункт 3 дополнить подпунктами 11), 12) следующего содержания:
"11) для категории указанной в подпункте 1) пункта 1 единовременная социальная помощь в размере 67000 (шестьдесят семь тысяч) тенге;
12) для категории указанной в подпункте 25) пункта 1 единовременная социальная помощь на обустройство в размере 400000 (четыреста тысяч) тенге на одного специалиста на основании заявления с указанием регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, направление на трудоустройство, выдаваемое государственным учреждением "Управление здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области", копии книги регистрации граждан, социального индивидуального кода, трудового договора, диплома об образовании.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. Кірісін есептемегенде әр айлық көмегі:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде дәрі алу үшін материалдық көмек;
2) 1-тармақтың 26) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін медициналық жоғары оқу орнында оқығаны үшін ай сайынғы салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Казпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі ашық банкінің жеке есеп шотының нөмірі, СТН, көрсетілген өтініш, жеке бас куәлігінің, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелерінін, аудан әкімімен жоғары оқу орнымен білім беру қызметтерін көрсету және төлемге үш жақты шарт жасасқан негізінде ұсынылады.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік экономикалық даму және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железинка аудандық мәслихатының
cессиясының төрағасы                       Т. Сагандыков
Железинка аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Крутиков

"5. Ежемесячная помощь без учета доходов:
1) для категории, указанной в подпункте 1) пункта 1 материальная помощь на приобретения лекарств в размере 1 месячного расчетного показателя;
2) для категории, указанной в подпункте 26) пункта 1 на оплату за обучение в медицинском высшем учебном заведении в размере стоимости за месяц обучения на основании заявления с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан, копии трехстороннего договора на оказание и оплату образовательных услуг с акимом района и высшим учебным заведением.".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата                        Т. Сагандыков
Секретарь Железинского
районного маслихата                        В. Крутиков