Качир ауданының ауыл, ауылдық округ әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелері көрсететін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 20 қарашадағы N 447/16 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 желтоқсанда N 3292 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 182/6 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 182/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілгендер:
1) "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Б. Жармағамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Күлжан
Качир ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 20 қарашадағы
N 447/16 қаулысымен
бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызметiн осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша "Качир ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, кентінің, ауылдары мен селолық округтер әкімдерінің аппараттарының (бұдан әрi - ЖАО) ветеринарлық дәрiгерлерімен (бұдан әрi - ветдәрiгер) ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына (бұдан әрі – стандарт) өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысына сәйкес көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственными учреждениями - аппаратами акимов сел и сельских округов Качирского района
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 20 ноября 2012 года N 447/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 декабря 2012 года N 3292. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 182/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 182/6.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах”, постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного оказания государственных услуг, акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жармагамбетова А.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Күлжан
Утверждено
постановлением акимата
Качирского района
от 20 ноября 2012 года N 447/16
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"
1. Основные понятия
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки» предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии Качирского района", аппаратов акимов сельских округов, поселков и сел, (далее – МИО) по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 13) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).
4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.

5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi ветеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) (бұдан әрі – анықтама) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттiк қызмет өтініш білдірген күні iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi шектеулі рұқсат етiлетiн күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың шектеулі рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге кресло қойылады, құжаттарды толтыру үшін орындар қажетті құжаттардың тізбесі мен оны толтыру үлгілерімен стендтермен жабдықталған).
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажеттi құжаттар және оларға қойылатын талаптар тiзбесi:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) терi-жүн шикiзатына, жануардың жеке нөмiрi көрсетiлген жапсырма мiндеттi түрде қажет;
3) ветеринариялық анықтама бланкi құнын төлеуiн растайтын құжат.
11. Мемлекеттiк қызмет тұтынушы не оның өкiлi тiкелей жүгiнген күнi көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн мыналар:
1) егер жануар, жануардан алынатын өнiм және шикiзат (бұдан әрi - объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмiрi болмағанда;
4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң, көлiк құралының ветеринарлық-санитарлық талаптарға және қауiпсiздiк талаптарына сәйкессiздiгi негiз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісіндегi
iс-әрекеттер (өзара әрекет) тәртiбi
13. Құжаттарды қабылдауды осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО бөлімшелерінің мал дәрігерлері жүргізеді.
14. Мемлекеттiк қызмет көрсету тұтынушысының өтiнiшi жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн тiркеу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күні көрсетiлiп ветдәрігермен тiркеледi.
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісіне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатысады:
осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО ветеринариялық дәрігерлері.

5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) (далее – справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
8. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
11. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
12. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:
1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее - объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.
3. Порядок действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов проводится ветврачами МИО, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
ветеринарные врачи МИО, указанные в приложении 1 к настоящему регламенту.

16. Әр әкiмшiлiк әрекеттiң (рәсiмнiң) орындалу мерзiмiн көрсетумен әрбiр құрылымдық-функционалдық бiрлiктер әкiмшiлiк әрекеттерiнде (рәсiмдерiнде) өзара әрекеттестiктiң кезектiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамалары осы регламенттiң 2-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.
17. Мемлекеттiк қызмет көрсету және құрылымдық-функционалдық бiрлiктер үдерісiндегi әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламенттiң 3-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапты болады.
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету
кезіндегі уәкілетті органдардың тізімі
р/с N Ауылдық округі әкімі аппаратының толық атауы Елді мекен атауы Байланыс телефоны Заңды мекен жайы Сайт мекен жайы
1
"Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байқоныс а., Қызылтаң а., Тілеубай а.
(871833)95490
Байқоныс а, Гвардейский к., 15
жоқ
2
"Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Береговой а., Осьмерыжск а., Зеленая Роща а., Луговое а., Тихомировка а.
(871833)94396
Береговой а., Намазбаев к., 1
жоқ
3
"Березовка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Березовка а., Малые –Березняки а.
(871833)98642
Березовка а., Советов к., 1
жоқ
4
"Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ
Жаңабет а., Жасқайрат а., Бобровка а.
(871833)93450
Жаңабет а., 60 лет Октября к., 25
жоқ
5
"Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Львовка а.
(871833)40637
Львовка а., Киров к.,25
жоқ
6
"Воскресен ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ
Воскресенка а.
(871833)23131
Воскресен а., 70 лет Октября к.,1
жоқ
7
"Жаңа-Құрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ
Трофимовка а., Тегістік а., Покровка а., Жаңа-Құрылыс а
(871833)91597
Трофимовка а., М-Горького к. 13
жоқ
8
"Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ
Ивановка а., Новоспасовка а.
(871833)40390
Ивановка а., Советов к., 21
жоқ
9
"Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Калиновка а., Қызылдау а., Қаратал а
(871833)21386
Калиновка а., Победы к.,50
жоқ
10
"Коммунар ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ
Фрументьевка а
(871833)40738
Коммунар а., Школьная к., 29
жоқ
11
"Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Октябрьск а., Мотоғұл а., Первомай а., Лесное а., Благовещенка а.
(871833)97585
Октябрьск а., Панфилова к., 3
жоқ
12
"Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Песчаное а., Қарасуық а.

16. Текстовое табличное описание последовательности Взаимодействия административных действий (процедур) каждой структурно-функциональные единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональные единицы приведена согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, предусмотренном Законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Перечень уполномоченных органов,
по оказанию государственной услуги
N п/п Полное наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
ГУ Аппарат акима Байконысского сельского округа
с. Байконыс, с. Кызылтан,  с. Тлеубай
(871833)95490
с. Байконыс, улица Гвардейская, 15
нет
2
ГУ Аппарат акима Берегового сельского округа
с. Береговое, с. Осьмерыжск, с. Зеленая Роща, с. Луговое, с. Тихомировка
(871833)94396
с. Береговое, улица Намазбаева, 1
нет
3
ГУ Аппарат акима Березовского сельского округа
с. Березовка, с. Малые Березняки
(871833)98642
с.Березовка, улица Советов, 1
нет
4
ГУ Аппарат акима Бобровского сельского округа
с. Жанабет, с. Жаскайрат, с. Боброво
(871833)93450
с. Жанабет, улица 60 лет Октября, 25
нет
5
ГУ Аппарат акима Верненского сельского округа
с. Львовка
(871833)40637
с. Львовка, улица Кирова, 25
нет
6
ГУ Аппарат акима Воскресенского сельского округа
с. Воскресенка
(871833)23131
с. Воскресенка, улица 70 лет Октября, 1
нет
7
ГУ Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа
с. Трофимовка, с. Тегистык, с. Покровка, с. Жана-Курлус
(871833)91597
с. Трофимовка, улица М-Горького, 13
нет
8
ГУ Аппарат акима Ивановского сельского округа
с. Ивановка, с. Новоспасовка
(871833)40390
с. Ивановка, улица Советов, 21
нет
9
ГУ Аппарат акима Калиновского сельского округа
с. Калиновка, с. Кызылдау, с. Каратал
(871833)21386
с. Калиновка, улица Победы, 50
нет
10
ГУ Аппарат акима Коммунарского сельского округа
с. Фрументьевка
(871833)40738
с. Коммунар, улица Школьная, 29
нет
11
ГУ Аппарат акима Октябрьского сельского округа
с. Октябрьск, с. Мотогул, с. Первомайское, с. Лесное, c. Благовещенка
(871833)97585
с. Октябрьск, улица Панфилова, 3
нет
12
ГУ Аппарат акима Песчанского сельского округа
с. Песчаное, с. Карасук

(871833)26897
Песчаное а., Шоссейная к., 5
жоқ
13
"Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Тереңкөл а, Ынталы а., Юбилейное а.
(871833)21665
Тереңкөл а.,Тургенев к., 85а
жоқ
14
"Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Федоровка а., Конторка а., Воронцовка а.
(871833)40206
Федоров а., Школьная к.
жоқ
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
2-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктер әрекетiне сипаттама
1 Әрекет N(барысы, жұмыс ағымы) 1 2 3
2
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктер атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекет (процесс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
регламенттің 10-тармағында көрсетілгендей тұтынушымен ұсынылған құжаттар пакетiн тексеру және қабылдау
Анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты толтыру
Анықтамалар беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжатты немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiмдер)
Құжаттарды қабылдау
Анықтамаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
өтініш білдірген күнi көрсетiледi
30 минуттан аспайды
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
3-қосымша
ЖАО-ға өтініш білдіргенде мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы
Качир ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 20 қарашадағы
N 447/16 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызметiн (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет) осы регламенттің (бұдан әрi - регламент) 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайы бойынша "Качир ауданы ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, кентінің, ауылдары мен селолық округтер әкімдерінің аппараттарының (бұдан әрi - ЖАО) ветеринарлық дәрiгерлерімен (бұдан әрi - ветдәрiгер) ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына (бұдан әрі – стандарт) өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысына сәйкес көрсетiледi.

(871833)26897
с. Песчаное, улица Шоссейная, 5
нет
13
ГУ Аппарат акима Теренкольского сельского округа
с. Теренколь, с. Ынталы, с. Юбилейное
(871833)21665
с.Теренколь, улица Тургенева, 85а
нет
14
ГУ Аппарат акима Федоровского сельского округа
с. Федоровка, с. Конторка, с. Воронцовка
(871833)40206
с. Федоровка, улица Школьная
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
1. N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2.
Наименование структурно-функциональных единиц
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка и прием пакета представленных потребителем документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Заполнение справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале выдачи справок. Подготовка готового документа к выдаче потребителю либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4.
Форма завершения (данные, документ,организационно-распорядительное
решение)
Прием документов
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача
готового документа
потребителю либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
в течение дня обращения
не более 30 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Схема предоставления государственной услуги при обращении в МИО
Утверждено
постановлением акимата
Качирского района
от 20 ноября 2012 года N 447/16
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии Качирского района", аппаратов акимов сельских округов, поселков и сел, (далее – МИО) по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 год "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).

4. Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi жануарға ветеринариялық паспортты (жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасы, жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) (бұдан әрі – паспорт) беру немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмі:
1) жануарға жеке нөмір берілген сәттен немесе оны беруден бас тартудан бастап жануарға ветеринариялық паспорты (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) беру мерзiмi - 3 (үш) жұмыс күні iшiнде;
2) жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын беру мерзімі - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге кресло қойылады, құжаттарды толтыру үшін орындар қажетті құжаттардың тізбесі мен оны толтыру үлгілерімен стендтермен жабдықталған).
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды ұсынады:
Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты бередi. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын және (ветеринариялық паспорттан үзiндiні) алу үшiн тұтынушы:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлiнген фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса бередi.
11. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша ЖАО-ның ветдәрiгерiне жүгiнедi.
Жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) алу үшiн тұтынушы осы регламенттің  1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша ЖАО-на өтiнiш жасайды.
Жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) алу үшін жүгінген кезде тұтынушының өтініші тіркеу журналында тіркеледі және тұтынушы мемлекеттік қызметті алған күні мен уақыт, мерзімі мен орнын көрсетілген талон беріледі.

4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) (далее – паспорт), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
8. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
11. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребитель обращается к ветврачу МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное и (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается в МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.

(871833)40637
Львовка а., Киров к., 25
жоқ
6
"Воскресен ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ
Воскресенка а.
(871833)
23131
Воскресен а., 70 лет Октября к.,1
жоқ
7
"Жаңа-Құрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ
Трофимовка а., Тегістік а., Покровка а., Жаңа-Құрылыс а
(871833)91597
Трофимовка а., М-Горького к.13
жоқ
8
"Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ
Ивановка а., Новоспасовка а.
(871833)40390
Ивановка а., Советов к., 21
жоқ
9
"Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Калиновка а., Қызылдау а., Қаратал а.
(871833)21386
Калиновка а., Победы к., 50
жоқ
10
"Коммунар ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ
Фрументьевка а.
(871833)
40738
Коммунар а., Школьная к., 29
жоқ
11
"Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Октябрьск а., Мотоғұл а., Первомай а., Лесное а., Благовещенка а.
(871833)97585
Октябрьск а., Панфилова к., 3
жоқ
12
"Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Песчаное а., Қарасуық а.
(871833)26897
Песчаное а., Шоссейная к., 5
жоқ
13
"Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Тереңкөл а, Ынталы а., Юбилейное а.
(871833)21665
Тереңкөл а., Тургенев к., 85а
жоқ
14
"Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Федоровка а., Конторка а., Воронцовка а.
(871833)40206
Федоров а., Школьная к.
жоқ
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
2-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктер әрекетiне сипаттама
Тұтынушы өтінген жағдайда жануарға ветеринариялық паспорт (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру
1 Әрекет N (барысы, жұмыс ағымы) 1 2 3
2
құрылымдық-функционалдық бiрлiктер атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекет (процесс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Регламенттің 10-тармағында көрсетілген  тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу және өтінішті тексеру
Жануарға ветеринариялық паспортты (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) дайындау
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжатты беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiмдер)
Құжаттарды қабылдау
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
2-кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктер әрекетiне сипаттама
Жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасын алуға тұтынушы өтінген жағдайда
1 Әрекет N (барысы, жұмыс ағымы) 1 2 3
2
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктер атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекет (процесс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Регламенттің 10-тармағында көрсетілген тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу және өтінішті тексеру
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Жануарға ветеринариялық паспорт беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжатты беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiмдер)
Құжаттарды қабылдау
Жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
8 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
3-қосымша
ЖАО-ға өтініш білдіргенде мемлекеттік қызметті ұсыну 1-сызбасы
Жануарға ветеринариялық паспорт беру жануардың (ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру
ЖАО-ға өтініш білдіргенде мемлекеттік қызметті ұсыну 2-сызбасы
Жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасы

(871833)40637
с.Львовка, улица Кирова, 25
нет
6
ГУ Аппарат акима Воскресенского сельского округа
с. Воскресенка
(871833)23131
с. Воскресенка, улица 70 лет Октября, 1
нет
7
ГУ Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа
с. Трофимовка, с. Тегистык, с. Покровка, с. Жана-Курлус
(871833)91597
с. Трофимовка, улица М-Горького, 13
нет
8
ГУ Аппарат акима Ивановского сельского округа
с. Ивановка, с. Новоспасовка
(871833)40390
с. Ивановка, улица Советов, 21
нет
9
ГУ Аппарат акима Калиновского сельского округа
с. Калиновка, с. Кызылдау, с. Каратал
(871833)21386
с. Калиновка, улица Победы, 50
нет
10
ГУ Аппарат акима Коммунарского сельского округа
с.Фрументьевка
(871833)40738
с. Коммунар, улица Школьная, 29
нет
11
ГУ Аппарат акима Октябрьского сельского округа
с. Октябрьск, с. Мотогул, с. Первомайское, с. Лесное, c. Благовещенка
(871833)97585
с. Октябрьск, улица Панфилова, 3
нет
12
ГУ Аппарат акима Песчанского сельского округа
с. Песчаное, с. Карасук
(871833)26897
с. Песчаное, улица Шоссейная, 5
нет
13
ГУ Аппарат акима Теренкольского сельского округа
с. Теренколь, с. Ынталы, с. Юбилейное
(871833)21665
с. Теренколь, улица Тургенева, 85а
нет
14
ГУ Аппарат акима Федоровского сельского округа
с. Федоровка, с. Конторка, с. Воронцовка
(871833)40206
с. Федоровка, улица Школьная
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта
на животное"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональные единицы
При обращении потребителя по выдаче ветеринарного
паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
1. N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2.
Наименование структурно-функциональные единицы
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование
действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка и прием пакета представленных потребителем документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Заполнение ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
Регистрация в журнале выдачи ветеринарных паспортов (выписки из ветеринарного паспорта) Подготовка
готового
документа к выдаче потребителю
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием документов
Подписание ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
Выдача готового документа потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 рабочий день
не более 40 минут
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональные единицы
При обращении потребителя по выдаче дубликата ветеринарного паспорта на животное
1. N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2.
Наименование структурно-функциональные единицы
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование действия процесса, процедуры, операции)  и их описание
Регистрация обращения, проверка и прием пакета представленных потребителем документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Рассмотрение представленных потребителем документов
Регистрация в журнале выдачи паспортов (дубликатов). Подготовка готового документа к выдаче потребителю
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием документов
Подписание дубликата ветеринарного паспорта на животное
Выдача готового документа потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
8 рабочих дней
не более 40 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта
на животное"
Схема 1 предоставления государственной услуги при
обращении в МИО для выдачи ветеринарного паспорта
на животное (выписки из ветеринарного паспорта)
Схема 2 предоставления государственной услуги при обращении
в МИО для выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное