Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 18 шілдедегі "Аудан мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 4/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 6/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 желтоқсанда N 3293 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағы 3)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 18 шілдедегі "Аудан мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 4/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-131 тіркелген, 2012 жылғы 18 тамызда "Тереңкөл тынысы" газетінің N 33, 2012 жылғы 18 тамызда "Заря" газетінің N 33 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2–тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн - есеп шотының нөмірі көрсетіліп, осы әлеуметтік төлемге құқылы адамның өтініші, сауықтыру қажеттілігі туралы медициналық қорытындысы, санаторий-курорттық картасының, ЖӘК көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшiрмесi немесе мекенжай бюросының анықтамасы, СТН көшірмесі, жеке куәлігінің, зейнеткерлік куәлігінің, алушының мәртебесін растайтын құжаттың көшірмелері";
2–тармағының 9) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"11) тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн - есеп шотының нөмірі көрсетіліп, осы әлеуметтік төлемге құқылы адамның өтініші, сауықтыру қажеттілігі туралы медициналық қорытындысы, санаторий-курорттық картасының, ЖӘК көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшiрмесi немесе мекенжай бюросының анықтамасы, СТН көшірмесі, жеке куәлігінің, зейнеткерлік куәлігінің, алушының мәртебесін растайтын құжаттың көшірмелері";

О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 июля 2012 года N 4/6 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 07 декабря 2012 года N 6/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 декабря 2012 года N 3293. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, со Стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 и в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 18 июля 2012 года N 4/6 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-131, опубликованное в газете "Тереңкөл тынысы" от 18 августа 2012 года N 33, в газете "Заря" от 18 августа 2012 года N 33) следующие изменения:
подпункт 2 пункта 2 изложить в новой редакции:
"для категории, указанной в подпункте 3) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием номера лицевого счета, медицинское заключение о необходимости оздоровления, копия санаторно-курортной карты, СИК, копия книги регистрации граждан или справка с адресного бюро, копия РНН, копия удостоверения личности, пенсионного удостоверения, документа подтверждающего статус получателя";
подпункт 9 пункта 2 изложить в новой редакции:
"для категории, указанной в подпункте 11) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием номера лицевого счета, медицинское заключение о необходимости оздоровления, копия санаторно-курортной карты, СИК, копия книги регистрации граждан или справка с адресного бюро, копия РНН, копия удостоверения личности, пенсионного удостоверения, документа подтверждающего статус получателя";

2–тармағының 18) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"22) тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн - есеп шотының нөмірі көрсетіліп, осы әлеуметтік төлемге құқылы адамның өтініші, сауықтыру қажеттілігі туралы медициналық қорытындысы, санаторий-курорттық картасының, ЖӘК көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшiрмесi немесе мекенжай бюросының анықтамасы, СТН көшірмесі, жеке куәлігінің, зейнеткерлік куәлігінің, алушының мәртебесін растайтын құжаттың көшірмелері";
3-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3), 11), 22) тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн - 49000 мың теңге мөлшерінде санаторий-курорттық емделу үшін біржолғы материалдық көмек".
Сессия төрағасы                            Ғ. Әменова
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов

подпункт 18 пункта 2 изложить в новой редакции:
"для категории, указанной в подпункте 22) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием номера лицевого счета, медицинское заключение о необходимости оздоровления, копия санаторно-курортной карты, СИК, копия книги регистрации граждан или справка с адресного бюро, копия РНН, копия удостоверения личности, пенсионного удостоверения, документа подтверждающего статус получателя";
подпункт 3 пункта 3 изложить в новой редакции:
"для категорий, указанных в подпунктах 3), 11), 22) - единовременная материальная помощь на получение санаторно-курортного лечения в размере 49000 тысяч тенге".
Председатель сессии                        Г. Аменова
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов