"Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 қаңтарда N 961 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "2013 жылға арналған" деген сөздері алынып тасталды - Алматы қаласы мәслихатының 24.04.2014 N 219 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Алматы қаласы мәслихатының 21.11.2018 № 289 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 591-бабына және Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Алматы қаласы мәслихатының 21.11.2018 № 289 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы қаласы мәслихатының 21.11.2018 № 289 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т.Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Шормановқа (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХI сессиясының төрағасы
А. Шардинов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XI сессиясының
2012 жылғы "12" желтоқсандағы
№ 78 шешіміне қосымша
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Алматы қаласы мәслихатының 21.11.2018 № 289 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын
(ЕҚТА) пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері
р/с
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Төлем ставкасы
Туристік және рекреациялық мақсаттарда:
1.
Жеңіл автокөлік
теңге/автомашина
0
2.
Жүк автокөлігі және автобустар
теңге/автомашина
0
3.
Автобус бағыттарынан түсімдер
теңге/жыл
0
4.
ЕҚТП аумағында жұмыс істейтін көлік иелерінің автокөлігі
теңге/жыл
0
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХІ сессиясының
төрағасы А. Шардинов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары Е. Шорманов
Алматы қаласы бойынша
Салық департаментінің
бастығы Б. Қарымсақов
Алматы қаласы Табиғи ресурстар
және табиғатты пайдалануды
реттеу басқармасының
бастығы А. Рахимбетов
Алматы қаласы Қаржы
басқармасының бастығы А. Әбдіқадырова
Алматы қаласы Экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы С. Қабдолов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің меңгерушісі А. Қасымова

Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу"
Решение ХI сессии маслихата города Алматы V созыва от 12 декабря 2012 года N 78. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 8 января 2013 года за N 961.
Сноска. В заголовке и по всему тексту исключены слова "на 2013 год" решением маслихата города Алматы от 24.04.2014 N 219 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется - решением маслихата города Алматы от 21.11.2018 № 289 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 591 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата города Алматы от 21.11.2018 № 289 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Установить ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется - решением маслихата города Алматы от 21.11.2018 № 289 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Секретарю маслихата города Алматы Мукашеву Т.Т. произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А. и заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А. (по согласованию).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XI-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
А. Шардинов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
Т. Мукашев
Приложение
к решению XI-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
от 12 декабря 2012 года № 78
Сноска. Заголовок приложения изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется – решением маслихата города Алматы от 21.11.2018 № 289 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Ставки платы
за использование особо охраняемых природных
территорий (ООПТ) Государственного регионального
природного парка "Медеу"
п/п
Показатели
Единица измерения
Ставки платы
В туристских и рекреационных целях:
1.
Легковой транспорт
тенге/автомашина
0
2.
Грузовой автотранспорт и автобусы
тенге/автомашина
0
3.
Отчисления с автобусных маршрутов
тенге/год
0
4.
Автотранспорт автовладельцев, работающих на территории ООПТ
тенге/год
0
Председатель
XI-й сессии маслихата города
Алматы V-го созыва А. Шардинов
Секретарь маслихата города
Алматы V-го созыва Т. Мукашев
Согласовано:
Заместитель акима
города Алматы Е. Шорманов
Начальник налогового департамента
по городу Алматы Б. Карымсаков
Начальник Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования города Алматы А. Рахимбетов
Начальник Управления экономики и
бюджетного планирования города Алматы С. Кабдулов
Заведующая юридическим отделом
аппарата акима города Алматы А. Касымова