Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 3 мамырдағы № 654 "Біржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 1784 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 қарашада № 2644 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 47 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 2013.01.31 № 47 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабын, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11 бабын басшылыққа алып, Атырау қалалық Мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы ХХVII сессиясының № 316 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешімі негізінде қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 3 мамырдағы № 654 "Біржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4-1-162 болып тіркеліп, 2012 жылдың 22 мамырында облыстық "Атырау" газетінің № 57 (19441) санында жарияланған) қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі мазмұндағы 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) 1, 2, 3 топтағы мүгедектерге – 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде;
9) 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға – 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде".
2. Қала әкімі аппараты осы қаулының Атырау қалалық әкімдігінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.С. Қарабаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 С. Айдарбеков

О внесении дополнений в постановление акимата города Атырау от 3 мая 2012 года № 654 "Об оказании единовременной социальной помощи"
Постановление Атырауского городского акимата от 31 октября 2012 года № 1784. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 ноября 2012 года № 2644. Утратило силу - постановлением Атырауского городского акимата от 31 января 2013 года № 47
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского городского акимата от 31.01.2013 № 47
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", на основании решения ХХVII сессии Атырауского городского Маслихата от 13 декабря 2011 года № 316 "О бюджете города на 2012-2014 годы" городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Атырау от 3 мая 2012 года № 654 "Об оказании единовременной социальной помощи" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-162, опубликованное 22 мая 2012 года в областной газете "Прикаспийская коммуна" № 57 (19375)) следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 8), 9) следующего содержания:
"8) инвалидам 1, 2, 3 группы – в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
9) детям-инвалидам до 18 лет – в размере 5000 (пять тысяч) тенге".
2. Аппарату акима города обеспечить опубликование настоящего постановления на интернет-ресурсах акимата города Атырау.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Карабаеву А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Айдарбеков С.