Оңтүстік Қазақстан облысында діни әдебиеттерді, діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 266 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қазанда № 2112 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 78 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 02.04.2020 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Дiни қызмет және дiни бiрлестiктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 9 бабының 2 тармағына, Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі кеңестің 2012 жылғы 15 маусымдағы хаттамалық шешіміне сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы, иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения в Южно-Казахстанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 сентября 2012 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 октября 2012 года № 2112. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 2 апреля 2020 года № 78
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 02.04.2020 № 78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях", протокольному решению совета по связям с религиозными объединениями при акимате Южно-Казахстанской области от 15 июня 2012 года, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысында діни әдебиеттерді, діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары Б.С.Оспановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 266 қаулысына қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысында діни әдебиеттерді, діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлар
Арнайы тұрақты үй-жайлардың атауы
Арнайы тұрақты үй-жайлардың мекен-жайлары
Арнайы тұрақты үй-жайдың аумағы (ш. метр)
Түркістан қаласы
1.
"Қасиет" дүкені
Тауке хан даңғылы, нөмірсіз үй
50
2.
"Н.Төреқұлов" дүкені
Елубаев көшесі, нөмірсіз үй

1. Определить специальные стационарные помещения для распространения религиозной литературы, иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения в Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Южно-Казахстанской области Оспанова Б.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области А.Мырзахметов
Приложение к
постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 10 сентября 2012 года № 266
Специальные стационарные помещения для распространения религиозной литературы, иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения в Южно-Казахстанской области
Наименование специальных стационарных помещений
Адреса специальных стационарных помещений
Площадь специального стационарного помещения (кв. метр)
город Туркестан
1.
магазин "Касиет"
проспект Тауке хана, без номера
50
2.
Магазин "Н. Турекулова"
улица С.Ерубаева, без номера