2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы № 38 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда № 14-2-123 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімі аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 184 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімі аппаратының 04.02.2013 № 184 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесiнiң 8-тармағына сәйкес Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері көлемінде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Қ.Сыдықов
Арыс қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 ақпандағы
№ 38 қаулысына қосымша
2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұсынатын ұйымдардың тізбесі, жұмыстардың түрлері мен қаржыландыру көздері
р/с
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
«Арыс қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
35

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 14 февраля 2012 года № 38. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 23 февраля 2012 года № 14-2-123. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 184)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 184).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы общественных работ и источники финансирования.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в месяц, в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города                                К.Сыдыков
Утверждено постановлением
акимата города Арыс
от 14 февраля 2012 года № 38
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
№ п/п
Наименование организации
Спрос в общественных работниках на год, человек
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Арыс»
35

жұмыссыз азаматтарға құжаттарды рәсімдеу және «Жұмыссыз» базасына мәліметтерді енгізу 1600 іс, құжаттарды тігу 900 іс, мұрағат құжаттарын өндеуге көмек көрсету -500 іс
қалалық бюджет
2
«Қызмет-Сервис-Арыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау -30000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу -400 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу -2000 шаршы метр, талдарды ақтау -800 дана
қалалық бюджет
3
«Арыс қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
115
көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау -60000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу -800 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу -3000 шаршы метр, талдарды ақтау -1800 дана
қалалық бюджет
4
«Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Арыс ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
20
ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -1000 бет, факс жіберу -350 бет, мәтіндерді басу және шығару -400 бет, хат-хабарды жеткізу -600 хат.
қалалық бюджет
5
«Сырдария ауылдық округ әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту -30000 шаршы метр
қалалық бюджет
6
«Монтайтас ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту -30000 шаршы метр
қалалық бюджет
7
«Байырқұм ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту -30000 шаршы метр
қалалық бюджет
8
«Жиделі ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту -30000 шаршы метр
қалалық бюджет
9
«Ақдала ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту -30000 шаршы метр
қалалық бюджет
10
«Дермене ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту -30000 шаршы метр
қалалық бюджет
11
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департаментінің Арыс қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
20
ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -1000 бет, факс жіберу -350 бет, мәтіндерді басу және шығару -400 бет, хат-хабарды жеткізу -600 хат.
қалалық бюджет
12
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Арыс қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
20
ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-1000 бет, факс жіберу-350 бет, мәтіндерді басу және шығару -400 бет, хат-хабарды жеткізу -600 хат.
қалалық бюджет
Барлығы

оформление документов безработным и внесение данных в базу «Жұмыссыз» -1600 дел, подшивка документов – 900 дел, помощь в обработке архивных документов -500 дел
городской бюджет
2
Товарищество с ограниченной ответственностью «Қызмет-Сервис-Арыс»
100
уборка мусора с улиц и территорий-30000 квадратных метров, посадка саженцев -400 штук, разбивка клумб -2000 квадратных метров, побелка деревьев -800 штук
городской бюджет
3
Государственное учреждение «Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Арыс»
115
уборка мусора с улиц и территорий -60000 квадратных метров, посадка саженцев -800 штук разбивка клумб -3000 квадратных метров, побелка деревьев -1800 штук
городской бюджет
4
Государственное учреждение «Арысский районный отдел внутренних дел департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области»
20
помощь в работе с текущими документами -1000 листов, отправление факсов -350 листов, набор и распечатка текстов -400 листов, доставка корреспонденции -600 писем
городской бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Сырдария»
30
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа -30000 квадратных метров
городской бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Монтайтас»
30
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа -30000 квадратных метров
городской бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Байыркум»
30
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа -30000 квадратных метров
городской бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жидели»
30
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа -30000 квадратных метров
городской бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Акдала»
30
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа -30000 квадратных метров
городской бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Дермене»
30
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа -30000 квадратных метров
городской бюджет
11
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Арыс налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
20
помощь в работе с текущими документами -1000 листов, отправление факсов -350 листов, набор и распечатка текстов -400 листов, доставка корреспонденции -600 писем
городской бюджет
12
Государственное учреждение «Управление юстиции города Арыс департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства Юстиции Республики Казахстан»
20
помощь в работе с текущими документами -1000 листов, отправление факсов -350 листов, набор и распечатка текстов -400 листов, доставка корреспонденции -600 писем
городской бюджет
Всего

490
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

490
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующим в общественных работах.