Қоғамдық жұмысқа тартуға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы № 941 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 маусымда № 14-7-167 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 363 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 19.03.2015 № 363 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42-бабының 1-тармағы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық – атқару кодексінің 30-бабының 1-тармағы, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағы негізінде Мақтаарал ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiндегі жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi белгіленсін: қала, кенттер мен ауылдық округтер аумақтарын көріктендіру және тазалау.
2. Қоғамдық жұмысқа тарту түрінде жазаға сотталғандармен жазаны өтеу орындары: Мақтаарал ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Мақтаарал-Жасыл желек» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Мақтаарал аудан әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Мақтаарал сервис» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны және Мақтаарал ауданының әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Жетісай» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны.
3. Қала, кенттер мен ауылдық округтер әкімдері Мақтаарал аудандық қылмыстық-атқару инспекциясының келісімімен қоғамдық жұмысқа тарту түрінде жазаны өтеуге арналған объектілердің тізімдерін соттарға тоқсан сайын ұсынсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.Қалжановқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң күшiне енгізіледi.
Аудан әкімі                                С.Тұрбеков

Об определении видов общественных работ для привлечения граждан, осужденных на привлечение к общественным работам
Постановление Мактааральского районного акимата Южно-Казахстанской области от 10 мая 2012 года № 941. Зарегистрировано Управлением юстиции Мактааральского района Южно-Казахстанской области 14 июня 2012 года № 14-7-167. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 363
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 19.03.2015 № 363.
На основании пункта 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пункта 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных полезных работ для осужденных, привлеченных к общественным работам в виде наказания: благоустройство и уборка территорий городского, поселковых и сельских округов.
2. Места для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Мақтарал-Жасыл желек» акимата Мактааральского района, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Мактарал-сервис» акимата Мактааральского района и государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жетысай» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мактааральского района.
3. Акимам городского, поселковых и сельских округов по согласованию с уголовно-исполнительной инспекцией Мактааральского района ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Калжанова
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С.Турбеков