Созақ ауданының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімінің 2012 жылғы 28 тамыздағы № 35 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 қыркүйекте № 2098 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 тамыздағы № 32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімінің 26.08.2015 № 32 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Созақ ауданының аумағындағы сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Оразовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           Б.Әлмағанбет
КЕЛІСЕМІН:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Ә.Мұсаұлы
«28» тамыз 2012 ж.
Аудан әкімінің
2012 жылғы 31 тамыздағы
№ 35 шешіміне қосымша
Созақ ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 740 сайлау учаскесі
Орталығы – «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Иманов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Абай елді мекені
№ 741 сайлау учаскесі
Орталығы - «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Балдысу елді мекені
№ 742 сайлау учаскесі
Орталығы - «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің «Қарабұлақ» бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарабұлақ елді мекені
№ 743 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің «Жеткіншек» бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жеткіншек елді мекені
№ 744 сайлау учаскесі
Орталығы - «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің А.Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шолаққорған ауылының Ұзынбұлақ, Қарасуан, Қызыләскер мал жайылымдары, А.Жынысбаев, Н.Төреқұлов, Ү.Тастанов, С.Сиязбеков, Жібек жолы-2, М.Әуезов, С.Әбуов, М.Төлебаев, Т.Сүннетов, Т.Тоқбергенов, Б.Момышұлы, С.Мұханов, Ә.Оспанов, С.Қожанов, Қ.Рүстемов көшелері.
№ 745 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ә.Молдағұлова, Ш.Бекжанұлы көшелерінің Абылайхан көшесіне дейінгі шығыс жақ бөлігі, Ж.Қаламбаев, А.Спатаев, Жангелдин, Сұлтанбекхан, А.Аманжолов, кіші Балдысу, А.Рахышұлы көшелері және Жамбыл көшесінің батыс бөлігі.
№ 746 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шолаққорған ауылының Абылайхан, Қазыбек би, А.Байтұрсынов, Жайшыбеков көшелері және Ә.Молдағұлова, Ш.Бекжанұлы көшелерінің Абылайхан көшесінен кейінгі батыс жақ бөлігі, Жамбыл көшесінің шығыс бөлігі, М.Мәметова, Әйтеке би, Ж.Меймандосов, Төле би, Қ.Сәтпаев, Ш.Қалдаяқов, Теріскей, Б.Ахметов көшелері.
№ 747 сайлау учаскесі
Орталығы- Созақ ауданы әкімдігінің «Мыңжылқы» мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Шекарасы: Шолаққорған ауылының Ж.Ерімбетов, С.Төлендиев, П.Маханов, Ж.Қарғабаев, З.Темірбекова, С.Тоқпанбетов, Ө.Беркінбаев, Е.Өмірбеков, Т.Аймұрзаев, К.Тұрымбеков, А.Мырзалиев, А.Әмзеев, О.Анарбеков, Ә.Зейілбеков, С.Еспенбетов, А.Иманов, І.Кеңесбаев, Ы.Алтынсарин, Т.Аубакиров, Абай, Жібек жолы-1 көшелері, Наурыз, Ақшам мөлтек аудандары.
№ 748 сайлау учаскесі
Орталығы - «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Кемелұлы атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жартытөбе ауылы
№ 749 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Аққолтық елді мекені және Таскөмірсай жылыту бекеті.
№ 750 сайлау учаскесі
Орталығы- ауылдық клуб
Шекарасы: Бабата елді мекені
№ 751 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Құмкент ауылы, Абай көшесінен Жылыбұлақ көшесіне дейін және мал жайылымдары, (Абай, Құмкент, Берденұлы, Есіркепұлы, Жамбыл, Жылыбұлақ көшелері)
№ 752 сайлау учаскесі
Орталығы- ауылдық клуб
Шекарасы: Қызылкөл елді мекені
№ 753 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тасарық, Амангелді, Қызылқанат көшелері
№ 754 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қозмолдақ және Басбұлақ елді мекендері
№ 755 сайлау учаскесі
Орталығы – «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қ.Рүстемов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Сызған елді мекені
№ 756 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Макаренко атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қайнар елді мекені, Мардан ата.
№ 757 сайлау учаскесі
Орталығы - «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің «Созақ» жалпы орта мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Б.Абдраманов, Абай, Қ.Сәтпаев, С.Сейфуллин, Қ.Юсупов, Жаңа құрылыс, С.Мәтенбаев көшелері, Ж.Өткелбаев көшесінің батыс және Рысбек көшесінің солтүстік бөліктері.
№ 758 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Науайы атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шілменбет би, Ә.Науайы, Қ.Тоқмұхамбетов, Белгібай қажы, С.Насурлаев, М.Мәметова, Суықбұлақ көшелері мен Рысбек көшесінің оңтүстік бөлігі.
№ 759 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Суындық жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Көктөбе елді мекені, мал жайылымдары
№ 760 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Құрманғазы атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ыбырай, Қақпансор елді мекендері
№ 761 сайлау учаскесі
Орталығы- «№ 1 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Таукент поселкесіндегі филиалы
Шекарасы: Ж.Жабаев, Амангелді, Құрманғазы, М.Әуезов, Б.Әлібаев, Б.Қожамбердиев көшелері мен Ж.Өткелбаев көшесінің шығыс бөлігі.
№ 762 сайлау учаскесі
Орталығы - «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің «Қарағұр» жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарақұр ауылы
№ 763 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Батырбекова атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Раң ата елді мекені
№ 764 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің С.Бақбергенов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шаға елді мекені
№ 765 сайлау учаскесі
Орталығы - ауылдық клуб
Шекарасы: Бақырлы елді мекені
№ 766 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің С.Қожанов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақсүмбе елді мекені
№ 767 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің «Сарыжаз» негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Сарыжаз елді мекені
№ 768 сайлау учаскесі
Орталығы- ауылдық клуб
Шекарасы: Жуантөбе ауылы
№ 769 сайлау учаскесі
Орталығы- Фельдшерлік акушерлік пункті
Шекарасы: Қоңыратарық елді мекені
№ 770 сайлау учаскесі
Орталығы - «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Абай атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тасты ауылы
№ 771 сайлау учаскесі
Орталығы- Фельдшерлік акушерлік пункті
Шекарасы: Қылти елді мекені
№ 772 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қаламбаев атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шу елді мекені
№ 773 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ләнде Бөкенов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қыземшек поселкесі
№ 774 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Күйші-композитор Төлеген Момбеков атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тайқоңыр елді мекені
№ 775 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Таукент поселкесі
№ 776 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Таукент поселкесіне баратын автокөлік жолының сол жақ бөлігі.
№ 1011 сайлау учаскесі
Орталығы- «Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Таукент поселкесіне баратын автокөлік жолының сол жақ бөлігі.

Об образовании избирательных участков на территории Созакского района
Решение акима Созакского района Южно-Казахстанской области от 28 августа 2012 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 сентября 2012 года № 2098. Утратило силу решением акима Созакского района Южно-Казахстанской области от 26 августа 2015 года № 32
Сноска. Утратило силу решением акима Созакского района Южно-Казахстанской области от 26.08.2015 № 32 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» от 28 сентября 1995 года РЕШАЮ:
1. Образовать избирательные участки на территории района Созак согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Оразову К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
И.о. акима района                          Б. Әлмағанбет
Согласовано:
Председатель Созакской
территориальной избирательной
комиссии                                   Ә. Мұсаұлы
28 августа 2012 г.
Приложение к решению
акима района от 28 августа
2012 года № 35
Избирательные участки территории района Созак
Избирательный участок № 740
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Иманова отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Абай
Избирательный участок № 741
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Жамбыла отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Балдысу
Избирательный участок № 742
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Начальная школа «Карабулак» отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Карабулак
Избирательный участок № 743
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Начальная школа «Жеткиншек» отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Жеткеншек
Избирательный участок № 744
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Сулейменова отдела образования акимата Созакского района»
Границы: улицы Узынбулак, Карасуан, пастбище Кызыласкер, А.Жынысбаева, Н.Турекулова, У.Тастанова, С.Сиязбекова, Жибек жолы-2, М.Ауезова, С.Абуова, М.Тулебаева, Т.Суннетова, Т.Токбергенова, Б.Момышулы, С.Муханова, А.Оспанова, С.Кожанова, К.Рустемова села Шолаккорган.
Избирательный участок № 745
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Молдагуловой отдела образования акимата Созакского района»
Границы: улица А.Молдагуловой, от улицы Ш.Бекжанулы до улицы Абылайхан восточная часть, улицы Ж.Каламбаева, А.Спатаева, Жангелдина, Султанбекхана, А.Аманжолова, малый Балдысу, А.Рахышулы және а также западная часть улицы Жамбыл.
Избирательный участок № 746
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Байтурсынова отдела образования акимата Созакского района»
Границы: улица Абылайхана, Казбек би, А.Байтурсынова, Жайшыбекова, а также А.Молдагуловой, от улицы Ш.Бекжанулы до улицы Абылайхана западная часть, улицы Жамбыла восточная часть, М.Маметова, Айтеке би, Ж.Меймандосова, Төле би, К.Сатпаев, Ш.Калдаяков, Терискей, Б.Ахметова села Шолаккорган.
Избирательный участок № 747
Центр – Государственное коммунальное казенное предприятие «Дворец культуры «Мынжылкы» акимата Сузакского района
Границы: улицы Ж.Еримбетова, С.Толендиева, П.Маханова, Ж.Каргабаева, З.Темирбековой, С.Токпанбетова, О.Беркинбаева, Е.Омирбекова, Т.Аймырзаева, К.Турымбекова, А.Мырзалиева, А.Амзеева, О.Анарбекова, Ә.Зейлбекова, С.Еспенбетова, А.Иманова, И.Кенесбаева, И.Алтынсарина, Т.Аубакирова, Абая, Жибек жолы-1, микрорайоны Наурыз, Акшам села Шолаккорган.
Избирательный участок № 748
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Кемелулы отдела образования акимата Созакского района»
Границы: село Жартытобе
Избирательный участок № 749
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Уалиханова отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Акколтык и обогревательный пункт Таскомирсай
Избирательный участок № 750
Центр – сельский клуб
Границы: Населенный пункт Бабата
Избирательный участок № 751
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия имени К.Сатбаева отдела образования акимата Созакского района»
Границы: село Кумкент, от улицы Абая до улицы Жылыбулак, а также пастбища (улицы Абай, Кумкент, Берденулы, Есиркепулы, Жамбыл, Жылыбулак).
Избирательный участок № 752
Центр – сельский клуб
Границы: Населенный пункт Кызылкол
Избирательный участок № 753
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия имени К.Сатбаева отдела образования акимата Созакского района»
Границы: улицы Тасарык, Амангелды, Кызылканат
Избирательный участок № 754
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Г.Муратбаева отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Козмолдак и Байбулак.
Избирательный участок № 755
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени К.Рустемова отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Сызган
Избирательный участок № 756
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Макаренко отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Кайнар, Мардан ата
Избирательный участок № 757
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа-гимназия «Созак» отдела образования акимата Созакского района»
Границы: улицы Абдраманова, Абая, К.Сатбаева, С.Сейфуллина, К.Юсупова, Жана Курылыс, С.Матенбаева, западный участок улицы Ж.Откелбаева, северная часть улицы Рысбек.
Избирательный участок № 758
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Навои отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Шилменбет би, А.Навои, К.Токмуханбетова, Белгибай кажи, С.Насурлаева, М.Маметовой, южная часть улиц Суыкбулак и Рысбек.
Избирательный участок № 759
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа «Суындык» отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Коктобе, пастбища.
Избирательный участок № 760
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Курмангазы отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Ыбырай и Какпансор
Избирательный участок № 761
Центр – Филиал государственного коммунального казенного предприятия «Профессиональный лицей № 1» в поселке Таукент
Границы: улицы Ж.Жабаева, Амангелди, Курмангазы, М.Ауезова, Б.Алибаева, Б.Кожамбердиева а также восточная часть улицы Ж.Откелбаева.
Избирательный участок № 762
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа «Карагур» отдела образования акимата Созакского района»
Границы: село Каракур
Избирательный участок № 763
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Батырбековой отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Ран ата
Избирательный участок № 764
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Бакбергенова отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Шага
Избирательный участок № 765
Центр – сельский клуб
Границы: село Бакырлы
Избирательный участок № 766
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Кожанова отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Аксумбе
Избирательный участок № 767
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Основная школа «Сарыжаз» отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Сарыжаз
Избирательный участок № 768
Центр – сельский клуб
Границы: село Жуантобе.
Избирательный участок № 769
Центр – Фельдшерско-акушерский пункт
Границы: Населенный пункт Коныратарык
Избирательный участок № 770
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Абая отдела образования акимата Созакского района»
Границы: село Тасты
Избирательный участок № 771
Центр – Фельдшерско-акушерский пункт
Границы: Населенный пункт Кылти
Избирательный участок № 772
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Каламбаева отдела образования акимата Созакского района»
Границы: село Шу
Избирательный участок № 773
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Ланде Бокенова отдела образования акимата Созакского района»
Границы: поселок Кыземшек
Избирательный участок № 774
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Толегена Момбекова кюйши-композитора отдела образования акимата Созакского района»
Границы: Населенный пункт Тайконыр
Избирательный участок № 775
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени И.Кенесбаева отдела образования акимата Созакского района»
Границы: поселок Таукент
Избирательный участок № 776
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Сугира Алиулы отдела образования акимата Созакского района»
Границы: левая сторона автодороги в поселок Таукент
Избирательный участок № 1011
Центр – Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Сугира Алиулы отдела образования акимата Созакского района»
Границы: левая сторона автодороги в поселок Таукент.